2737
2734
عنوان

کرونا در پارک

664 بازدید | 18 پست

سلام خانوما من امروز بعداز چند هفته رفتم تو یه پارک با دوستم پیاده روی کردم .پارکش زیاد شلوغ نبود ولی بودن یه چنتایی .الان خیلی سردم شده .ویروس تو هوا ازادم منتقل میشه ؟؟ماسکم نداشتم دارم سکته میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه از هوا منتقل نمیشه شاید سرماخوردگی ساده باشه برو یه حمام گرم

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2731
2740

۱۴ روز قرنطینه بمون اره عزیزم کلا بیرون رفتن بدون ماسک خطرناکه البته پارک فضاش ازاده ولی ممکنه دوستتون ناقل باشه یا کسی قبلا تو اون پارک سرفه کرده

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉

عزیزم طبق اخرین پیام از سازمان بهداشت جهانی اینه که انسان سالم هم حتما ماسک بزنن چون ویروس از فاصله ۸ متری منتقل میشه واینکه این بیناری۱۴ روز زمان میبره تا علائمش مشخص بشه نگران نباش چیزیی نیست فقط مایعات گرم ویتامین سی بخور 

امروز داروخونه  انقد شلوغ بود  ینی فقط استرس دارم  نکنه اونجا کسی مریض بوده باشه

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است