2733
2739
عنوان

تپل شدن صورت

| مشاهده متن کامل بحث + 1025 بازدید | 83 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه عزیزم جوش نمیزنه

جوش هم نزنیم یه اول ماه اینارو بخریم تا اخر ماه باید نون خشک سق بزنیم دردمون پوله اگه باشه صورتمون خود به خود تپل میشه خواهر جان🙂🙂🙂

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
یه مدت اره بیکار بودم سرخ میکردم دانشگاه شروع شد دیگه وقت نشد 

ببین من یه کار میگم انجام بده جونت راحت میشه...یه قابلمه تفلون رو تا نصفه روعن سرخ کردنی بریز توش...بزار داع بشه بهد سیب زمینی خلالسگی رو توش بریز و برو ...بعد یه ربع تقریبا همه سرخ شده تحویلت میده ...تا ۶ ماه هم میتونی اون روعن رو استفاده کنی اصلا روغن سوخته نمیشه

2740

میدونییییچقددد هزینه این‌لیسته؟؟؟😑😑

والاامنم‌دنبالشممم.انبددد صورتم لاغر شده حس میکنم پیرشدم.خط خنده.از قبلاهم‌گودی زیرچشم‌داشتم‌ الانم‌ که بیصتر همش جروک شده...دوس ندارم‌ژلمم‌بزنم‌چون به سنم نمیاد

والاا یکی گفت شیرخشک بخور یه مدت خوردم‌قبل خواب

یکی گفت شیربرنج قبل خواب دوبشقاب بخور خوردم البته یه هفته هنوز نشده.ولی واقعا دوبشقاب خیلییی فوقش یگی بخورم

خراطینم میزنم یکم بهتر شده.ولی خط خندم‌هنوز هست.یا چروک‌چشمام.دوس ندارم بوتاکس اینا کنم‌چون مال سنین بالاتره

خدایااااا شکرت...
نمیسوزون 

نه بابا...روعن بزار خوب داغ بشه سیب زمینیهام اب نداشته باشه....من دو ساله به همین روش هر روز دارم سرخ میکنم برا پسرم...تقریبا سه چهار ماهی یه بارم روعن رو عوض میکنم...خیلی عالی و یکدست سرخ میشه