2737
2734
عنوان

وسواس فکریه یا اسکیزوفرنی

| مشاهده متن کامل بحث + 787 بازدید | 85 پست

بچه ها کسی می‌دونه اینکه آدم فکر می‌کنه تو یه برحه از زمان گیر کرده و هر اتفاقی ک بعد اون براش افتاده فکر می‌کنه واقعی نیست و احساس میکنم خوابه یه حس خلا داره این چی می‌تونه باشه

دوستات کم هستن؟ تو خودتی اکثرا؟ 

دبیرستان دوست زیاد داشتم . ارتباطمو با چند نفرشون حفظ کردم . ولی دوست جدید ندارم . البته اگر اخلاقام همونا رو هم نپرونه . کی دوست داره با ی آدم شکاک دوست بمونه؟

تو قرنطینه عاره همش تو خودمم همش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دارو مبخورم البته پانیک و افسردگی هم دارم

من دارو نخوردم. خدا را هم شکر میکنم. اتفاقا وسواس فکریم داره به رشدم کمک میکنه. البته گاهی زجرم میده ولی باهاش دوست شدم به جای جنگیدن بیماریمو پذیرفتم. خدا را شکر بدون دارو رو به بهبودم.

2728
یعنی بدبینی بیمارگونه تو چندتا از بیماری های روانپزشکی دیده میشه  ممکن توهم هم همراهش باشه ولی ...

منم همینم اما بخاطر اطرافیام و بدیهایی که کردن اینجوری شدم

تو دنیا فقط مامان بابامو شوهرم صادقانه باهام بودن

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

اقواممون اسکیزوفرنی داشت

حالش خیلی بد بود😔خیلی

ولی رفت زیر نظر دکتر .

از قرصای قوی دکتر شروع کرد تا رفته رفته قطعش کرد براش

الانم الحمدولله حالش خوبه.

فقط نباید بیکار تو خونه باشه.چون ممکن دوباره برگرده سراغش این بیماری

اللهم  صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌹

پسرهمسایمون اینطور بود دارو مصرف کرد خوب شد خداروشکر

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بکن                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️
2740

فکرکن  الان توبیمارستان بودی بهتربود یااینکه همه یه جیزیو ازت پنهون کنن 

اشتباه کردی داروهات ویه دفعه قطع کردی حتما مجدبرودکتر وببسترسعی کن کتاب بخونی دررابطه بااین اختلال واینکه خودت ومشغول کن 

دو ساله برادرم رو ندیدم  فقط بخاطر اینکه زن داداشم وسواس فکری داره  خیلی سخته از هر حرفی ...

منم ازدواج نمیکنم . همش خاستگار رد میکنم جدیدا . قبلا که شدید نبود حالاتم راه میدادم . میخام اول کنترل کنم خودمو

وسواس فکری قابل کنترله . یعنی در حدی نیست لااقل که بخوای قطع ارتباط کنی . راهش قطع ارتباط که نیست . بره مشاور زن داداشت . اصلا خود مشاور میگه ماها باید وارد اجتماع بشیم و مقابله کنیم با افکارمون . هیچ مشاوری قطع ارتباط رو روش درمان نمیدونه