2733
2734
عنوان

وسواس فکریه یا اسکیزوفرنی

| مشاهده متن کامل بحث + 787 بازدید | 85 پست
والله اخرین موردی که من برای طلاق دیدم البته خانم مشکل داشتن تهرید کردن اگه پیش مشاوره دادگاه نره طل ...

مردمیتونه بی دلیل یابادلیل زن روطلاق بده .ولی پروسه ی اثبات برای دادخواسته طلاقه زن حداقل چهارسال طول میکشه وخب متاسفانه خیلی ام این چیزاتویه دادگاه هاجدی گرفته نمیشه مگراینکه قاضی باسوادوانسان باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=131114944]نمیدونم واقعااولش که همسرم تمکین زدگفت نامه رومیدم بتونی لااقل تمکین روبطلان بزنی ولی بعدش گفت نمیتو ...[/QUOTE

اگه میتوتی از ریس دادگاه وقت بگیر .همه رو کتیا براش بنویس درخواست تحقیق و بررسی کن .

ا
مردمیتونه بی دلیل یابادلیل زن روطلاق بده .ولی پروسه ی اثبات برای دادخواسته طلاقه زن حداقل چهارسال طو ...

برای همین میگم در خواست کتبی بنویس من این موارد دیدم .به قول شما ریسشون اگاه منصف باشه حل میشه به امید خدا

ا
2728
نمیدونم اما داداشم هر موقع منو مامانم میخندیم فک میکنه داریم مسخرش میکنیم

بدگمانی و اعتماد به نفس پایین 

البته بگم

ممکنه قبلا همچین صحنه ای رو تجربه کرده باشه و یادش مونده و این برداشت بد ناشی از اون .مخصوصا این احساس تنها محدود به شما و مادرتون باشه نه بقیه

ا
برای همین میگم در خواست کتبی بنویس من این موارد دیدم .به قول شما ریسشون اگاه منصف باشه حل میشه به ام ...

انشاالله.آره تواین فکرم برم دادگستریه کل چون اینجوری حودم دارم آب میشم فقط صبحاباحمله پانیک بیدارمیشم .بادیدنه پیامکای دادگاه واقعاتن وبدنم میلرزه وحاله سکته میگیرم .دعاکنیدتموم شه این استرسا بعضی وقتاواقعادیگه توان ندارم

2740
شبش  میام بده .ان شاءالله این بار بی نتیحه برنمیگردی

انشاالله.توصیه همه ی مشاوره هابهم اینه که گریه والتماس نکنم چون اینجوری احساسه قدرت میکنه ولذت میبره.ولی واقعادسته خودم نیس.اردیبهشت یه دادگاهه خطری دارم (الان ترسش افتادبه جونم)ممنونم .انشاالله