2733
2739

خانما دخترم سه سالشو تازه تموم کرده و تو تلفظ چند تا حروف مشکل داره به جای چ و گ و ق و ک حرف د رو میگه و به جای ر  ی میگه کیا این مشکلو دارن و اینکه از چه سنی باید نگران شد به گفتار درمان مراجعه کرد و اینکه تو خونه چه جوری باهاش کار کنم و تلفظ صحیح یادش بدم

دختر من داشت بعد ارزیابی گفتار درمانکر گفت اختلال تولید آوا

۴ سال و ۳ ماهگی بردمش ۸ جلسه 

خیلی تاثیر داشت ولی کاملا برطرف نشد تا پیش دبستانی خوب شد

خودشون گفتن تا کلاس اول برطرف میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کی راه افتاده؟؟؟

دندونعقل سابقم.اصلا نمیدونم چرا ترکیدم🙁    مردانه صفت گرد جهان گردیدم /نامردم اگر مرد درعالم دیدم.یکرنگ ترازتخم ندیدم چیزی/ ان هم ک شکستم دورنگش دیدم😍😍##        🤗           من عاشقم عاشق😍😍عاشق پسری که تاچشماشو باز کرد چشمای منو دید.من دیوانه واردوستت دارم عشقم..از خدا میخام تو  همیشه سلامت باشی...براسلامتی عزیزای خودتون و من دوست داشتی صلوات بفرستید😘😘😘😘😘😘😘😘😘پرچم نی نی سایتیا بالاسسسسسس خیلیییییی بالااااااا               کاش میشد ساعت و زمان و به عقب برگردوند.........اما زندگی سوار من پیاده🤎          تازمانی که زنده م یه کوهم پشت فرزندانم🤍💛👍👍          تازمانی که زنده م یه تهدیدم 👍💛💛براکسی که میخاد حقمو پایمال کنه.

یاد میگیره باهاش تمرین کن 

پسر دایی من تا ۳ سالگی ل ر ی رو همه رو ر میگفت 

ز رو ژ میگفت و ...

الان ۴ سالشه خیلی بهتر شده 

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏
2738