2737
2739
عنوان

اونا که تعبیر خواب بلدن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 193 بازدید | 36 پست

به نظر من این خواب نشون دهنده تقوای شماست. با اینکه اهل حجاب نیستی ولی انسان با تقوایی هستی... من مدتهاست روی تعبیر خوابها کار میکنم...حتی خودمو یه بار به یه صورتی تو یه جا دیدم که یه معبری گفت تقواس....

خدا هست❤️🩷🧡🤎💜🩵💙💚💛🩶

خوابتون خیلی خوب بوده إن شالله خیره

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من چندشب پشت سرهم خواب دیدم که اونی که دوستش دارم وباهم توی رابطه ایم باکسی دیگه ازدواج میکنه و مادر ...

اون خانومی که با عشقتون ازدواج کرد تو خواب دیدین

حتما میشه همونی که تو می خوایی دوست من شک نکن
2731
2740
به نظر من این خواب نشون دهنده تقوای شماست. با اینکه اهل حجاب نیستی ولی انسان با تقوایی هستی... من مد ...

یک بار همین خواب دیدم داشتم نماز می خوندم یک هفته بعدش محال ترین آرزوم برآورده شد

حتما میشه همونی که تو می خوایی دوست من شک نکن
یک بار همین خواب دیدم داشتم نماز می خوندم یک هفته بعدش محال ترین آرزوم برآورده شد

وای خدا از دهنت بشنوه. جالبش برام اینجا بود که فردای شبی که من خواب دیدم مامانمم دیده بود که چادر سرم کردم. من حتی خوابمو برا مامانم تعریف نکرده بودم

2706