2752
2734
آره.البته بستگی به بچه هاهم داره.بعضیا اذیتشون بیشتره

بله درسته و همچنین بستگی به صبر و حوصله مادر و پدر

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دمت گرم کار درست رو خودت میکردی😂😂 من ۱۵۵ و ۴۷ هستم  شما چندسالتونه؟ جسارتا طبیعی یا سزارین؟

الان 22هستم دوقلوهام 2سالشونه ،سزارین الان به هیج وجه هیچ دکتری طبیعی قبول نمیکنه دوقلوهارو به دنیا بیاره

لطفاً برای خوشبختی بچه هام یه صلوات بفرستید 😘
2731
نه عزیزم درست نیست.اتفاقا ناهمسان میشن.چون تخمک زیاد آزاد میشه.خواهش میکنم عزیزم

مرسیییی , خیالم راحت شد 

دوقلو خیلی خوبه 

آموزش بورسبه صورت مبتدی و با زبان ساده در این کانال لینک:navasanbazrexa@ همراه با تحلیل
یکی از فامیلای ما رفته بود گفت خیلی دوندگی داشت،سر همونم‌شوهرم گفت ولش کن،چون من شمال زندگی میکنم با ...

نه نامه میدادی دوستای من که مجازین،از مشهد نامه دادن.یه نامه میدادی خودشون میاوردن خونتون.اصلا دوندگی نداره.اشکال نداره حتما قسمت نبوده.جونتون سلامت 

من خودم با داداشم دوقلوام☺

خیلی دلم میخاد دراینده دوقلو دار شم 

خاهرای نامزدمم دوقلوان 

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍

منو ک فکر کنم نفرین مادرم دامنم رو گرفت و دوقلو دار شدم.

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...
2706