2737
2739

مشکی ها اصلا خوب نیستن عزیزم

ماسک n95 و ماسک جراحی بالاترین درصد محافظت در برابر ویروس و باکتری دارن

ماسک های پارچه ای و اسفنجی(همون مشکی ها) ۰ درصد

اینو دائم توی بیمارستان همسرم اعلام میکنن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مشکی ها خیلی مسخرن. من ببینم همونجا میزنم زیره خنده. داداشم گرفته بود انقد خندیدم قایمش کرده. انگار داری میری دزدی. چیه آدم دلش میگیره 😂😂😂😂😂😂

سلام هموطن 🤚🤚🤚🏻🤚🏻🤚🏼🤚🏼🤚🏽🤚🏾😘😘😘😘
2728

مگه هست تو داروخونه

منکه نتونستم پیدا کنم

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است
2738
بچه ها توروخدا اگه کسی میدونه بگه میشه ماسک نخی رو چندبار با صابون و آب گرم شست و روی شوفاژ خشک کرد ...

آره عزیزم اگه میخوای خیلی خیالت راحت شه قبله استفاده اتوش کن با اتوی داغ

سلام هموطن 🤚🤚🤚🏻🤚🏻🤚🏼🤚🏼🤚🏽🤚🏾😘😘😘😘
بچه ها توروخدا اگه کسی میدونه بگه میشه ماسک نخی رو چندبار با صابون و آب گرم شست و روی شوفاژ خشک کرد ...

نه عزبزم نمیشه

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است

من جایی خوندم فقط ماسک ان 95 و ماسک جراحی در مقابل ویروس تا 98 درصد قابلیت محافظت دارن.پارچه ای ها و اسفنجی ها صفر درصد و یه مدل دیگه فیل تر دار هم 70 درصد

صحتش رو نمیدونم ولی تحقیق کن خودت

سقراط میگه:وقتی دیدید سایه انسان های کوچک در حال بلند شدن است... بدانید آفتاب سرزمین شما در حال غروب کردن است.
2706