2733
2739
عنوان

40 نفر بیان چله ی حدیث کساء برداریم به نیت حاجت رواییمون

| مشاهده متن کامل بحث + 3056 بازدید | 556 پست
فدات عزیزممم😍😘 حاجت من اینه که این بیماری به زودی ریشه کن شه 💚

منم برات خوندم عزیزم

دقیقا نیت من هم همینه

ان شالله کل دنیا از این ویروس به زودی زود و به خوبی و خوشی تموم بشه

فروش انواع پسته درجه یک صددرصد تضمینی در آجیل و خشکبار شهبارwww.shahbar.ir

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم برات خوندم عزیزم دقیقا نیت من هم همینه ان شالله کل دنیا از این ویروس به زودی زود و به خوبی و خ ...

فدات عزیزم😍😘😘

اره والله😞

نور به قبر بروسلی بباره مرحوم یچی میدونست چینیارو مثل سگ میزد😑😂اینایی که تو اینستا پرنسس بابا هستن اگه باباشون پسورد گوشیشونو بفهمه میشن مرحومه مغفوره بابا😬ختم بابابزرگم کسی نوار قران پیدا نمیکرد من یه نوار قران از مدرسمون داستم دادم بهشون وسط گریه زاری ملت یهویی گفت: درس شانزدهم😐😐از جنتی عاجزانه تقاضا دارم به نوه و نتیجه های ما و نسل های بعدی بگه که چه مصیبت ها برما گذشت تو این سالها که زنده بودیم😓  خوب شد من زمان های قدیم نبودم وگرنه با این حجم از بدشانسی تیر آرش کمانگیر صاف میومد میخورد به چشم من   پسره دور بازوش از انگشت کوچیکه من لاغرتره بعد استوری گذاشته: " درقلمرویی که حکومت میکنم ملکه تا ابد تویی" سلطان یکم جمع تر بشین ما هم جا بشیم😑  علائم کرونا دقیقا مثل زمانیه که خانومتون داره گوشیتونو چک میکنه:کوتاهی و تنگی نفس،احساس ضعف،سردرد،عرق سرد،تب، دل درد های آنی و سرفه شدید خشک هنگامی که سوال ازتون میپرسه و مجبور به حرف زدن میشید🤣
2728

@پانداا   انشاالله حاجت روا بشی❤️🙇‍♀️

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد

کاربر عزیز پانداا به نیتتان خواندم ان شا الله به بهترین نحو ممکن که به صلاحتان هست حاجت روا بشوید

لاغری با تاپیک بامداد خمار💪  📌گروه نارنجی📌   وزن شروع: 80.   🎯هدف اول ۷۸  👈👈هدف دوم ۷۵ 😍🤲  👈 هدف سوم ۷۲ 👈👈هدف چهارم ۶8 😍😍     

دوستان امروز رو به نیت کاربر (یا مهدی) بخونید. کاربر پاندا از روزی که تگش کردم نیومده فک نکنم کلا چله رو برداشته باشه چون نیستش.

تا خدا  با منه نمیترسه دلم❤💛💜💚💖                   برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم میکنین😊                                                                                         

@یا_مهدی    خوندم به نیتت عزیزم ان شاءالله به حق آبروی بی بی فاطمه زهرا حاجتت برآورده به خیر بشه❤💛💚💙

@پانداا   عزیزم برای شما هم دعا کردم نمیدونم هستین یا نه

تا خدا  با منه نمیترسه دلم❤💛💜💚💖                   برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم میکنین😊                                                                                         
2738
تا الان نمیدونستم که اینجا اعلام میکنید

عزیزن اون روز که تگتون کردم همه چیو توضیح دادم حتنا نخوندین. اشکال نداره از الان هروقت تونستی اعلام کن.اجباری نیست.

پاندا جان حاجتت روا الهی

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن