2733
2739
 عالم زر چیه ؟

تو همین کامنتی ک ریپلای کردید 

در ادامه  توضیح دادم دوستم 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اولین بار از زبونه معلم دینیم شنیدم. میگفت بعضی وقتا یه آدمایی رو میبینی که بی دلیل ازشون بدت میاد یا بی دلیل باهاشون احساسه راحتی میکنی به خاطره اینه که تو عالمه زر باهاش برخورد داشتی. دیگه راست و دروغشو خدا میدونه

سلام هموطن 🤚🤚🤚🏻🤚🏻🤚🏼🤚🏼🤚🏽🤚🏾😘😘😘😘
عزیزم  این قبل جنینی تویه عالمیم بودیم اونجا سرنوشتمون انتخاب کردیم انتخاب ازسرنوشت منظور خانه ...

سوره  اعراف آیه ۱۷۴  در  رابطه با عالم ذر  و آنچه اتفاق افتاده

درباره آتش  و بخش پایانی صحبت هاتون  مطلب موثقی  نخوندم و نشنیدم 

اگر ممکن  سندش رو هم محبت کنید و بذارید برامون

ممنون 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738
یعنی ماهم رفتیم تو اتیش؟

باایمانی؟ بله اگه نه نرفتی خدارو حرفاش باورنکردی

خدا گفته برین چیزیتون نمیشه خیلیا نرفتن

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
همه  روان شناسا  هم  میگن  قبل  دنیا  وقبل دنیایی که درون  شکم &n ...

پدرومادرم به کنار بیست بودم سره اونا. ولی بقیه چیزارو 9.75 بودم احتمالا 25 صدم با التماس گرفتم 😂😂😂😂😂😂

سلام هموطن 🤚🤚🤚🏻🤚🏻🤚🏼🤚🏼🤚🏽🤚🏾😘😘😘😘
همه  روان شناسا  هم  میگن  قبل  دنیا  وقبل دنیایی که درون  شکم &n ...

اینا رو از کجا میگی آخه؟الان مثلا سطح من وخواهرم وبرادرم یکی بوده که پدرومادرمون یکیه؟اصلا درست بنظر نمیاد

چون روحیات کاملا متفاوت ازهم داریم

عزیزم تووی کتاب عقاید آیت الله مصباح یزدی نوشته شده که از بین چندین نوع مختلف زندگی که برای انسان ها انتخاب شده هرکس یه نوع زندگی رو انتخاب کرده که به نظر خودش تامیین کننده ی سعادتش بوده

اما

چون انسان اشرف مخلوقات عالم هستش با توجه به تدبیرش میتونه این سرنوشتی رو که خودش برای خودش انتخاب کرده تا حدودی تغییر بده

2706