2737
2739
آفررررین ب شما مادر با حوصله. خودتون چن سالتونه؟

لطف دارین من 29 عزیزم .😇

ولی میدونین همش همه میگن یکی دیگه بیار 

من مخالفم شدید میگم به شادمهرم خیانت میشه چطور دوتا بچه رو دوس داشته باشم 😑

عشقم فقط برا شادمهره 

نمیدونم چرا اینجورم

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همسر من بازی نمیکنه😥

همسر منم نه خودش بازی میکنه نه میذاره من بازی کنم وقتی خونس و دوست داره فقط کارای خونه کنم

ما به اونا که نباید نگاه کنیم ما مادریم و وظیفمون باید با عشق انجام بدیم چه اونا انجام بدن وچه ندن

اگه تصمیم داری دوتا بشن مثل من نکن. زودتر باشه حداقل باهم بازی میکنن

باورت میشه هنوز زایمان طبیعی و افسردگی بعدش جلو چشمامه 

یادمه نگاهش میکردم زار میزدم چه جور بزرگش کنم من.

الان وقتی باهام حرف میزنه محو نگاهش میشم میگم بزرگ شد بالاخره بزرگش کردم .

دوباره حامله شم از سر 

نهههععع

دختر منم همیشه دنبال یکیه که بازی کنه. بچه هم نداریم توی فامیل

ما اگه بریم شهر خودمون چرا سه تا نوه دیگه داریم بااونا خیلی سرگرمه ولی تو این شهر تنهاییم و همبازی نداره از مهر به امید خدا میخوام بفرستمش پیش ۱ سرگرم شه دوست پیدا کنه. بشدت عاشق دوست پیدا کردنه پارک که میریم میره به مامان بچه ها میگه بچتون با من دوست میشه؟  

2740
همسر منم نه خودش بازی میکنه نه میذاره من بازی کنم وقتی خونس و دوست داره فقط کارای خونه کنم ما به او ...

من بازی میکنم خودم. بچه که بود خیلی بیشتر اما الان کمتر شده شاید چون درگیری منم بیشتر شده. الان مشگل پیدا کردم و بستری ام خیلی اذیت میشه. هر روز میگه کی خوب میشی بیای بازی

من بازی میکنم خودم. بچه که بود خیلی بیشتر اما الان کمتر شده شاید چون درگیری منم بیشتر شده. الان مشگل ...

انشالله برکت جد همه سادات بهتر بشی عزیزم بچه پناهش مادره❤❤❤❤

لطف دارین من 29 عزیزم .😇 ولی میدونین همش همه میگن یکی دیگه بیار  من مخالفم شدید میگم به شادم ...

عزیزم😍خدا حفظتون کنه برای هم💕

اگه بچه دوست هستیدو حوصله دار و مشکلی ندارید از لحاظ جسمی و توانی و مالی برای داشتن بچه دوم چرا ک نه..مطمئنن بچه دوم با اومدنش ن تنها شما بلکه شادمهر جون شمارو هم عاشق خودش میکنه.زیاد دیدم این مدلی ک میگم😊

باورت میشه هنوز زایمان طبیعی و افسردگی بعدش جلو چشمامه  یادمه نگاهش میکردم زار میزدم چه جور بز ...

منم خیلی سخت بود برام چون جرات نمیکردم به بچه نوزاد دست بزنم اما حس خوبی بود از طرفی کارمند بودم بحث نگهداریشم هست .سخته کلا

من بازی میکنم خودم. بچه که بود خیلی بیشتر اما الان کمتر شده شاید چون درگیری منم بیشتر شده. الان مشگل ...

خب ان شاالله خدا زودتر شفا بدن و سرپا بشی و برنامه بریزی کاراتو وقتی خوابه بیشترشو بکنی تا بتونی باهاش بازی کنی  

عزیزم😍خدا حفظتون کنه برای هم💕 اگه بچه دوست هستیدو حوصله دار و مشکلی ندارید از لحاظ جسمی و توانی و ...

فدات بشم ....

اره همه میگن ولی افسردگی گرفتم بعد زایمانم خاطره خوبی ندارم پسرم وزنش 3600 بود و باید سز میشدم ولی طبیعی مجبورم کردن کلا از این لحاظ بیشتر پس میزنم .

ما اگه بریم شهر خودمون چرا سه تا نوه دیگه داریم بااونا خیلی سرگرمه ولی تو این شهر تنهاییم و همبازی ن ...

خیلی خوبه. دختر من دختر عمو و پسر عمه داره اما دورن از ما .البته ما غریب نیستیم اونا شهر دیگه ای هستن. همیشه دنبال دوست میگردیم😁

2706