2737
2734

صبح تا شب 

به جز وقتای درست کردن ناهار. 

چهار سال و چهار ماه 

لذت میبرم از بازی کردن باهاش و جدیدا انیمیشن میبینم با هم بعدش بازی شو میکنیم عین اون 

فداش بشم چقدرم با دقت نگاه میکنه .

در مورد بحث میکنیم .

امروز انیمیشن بچه فضایی میدیم .

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دخترم دوساله و نیمشه قبل کرونا روزی دوساعت باهاش بازی میکردم الان که همسرم خونه ست شاید من روزی نیم ساعت.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

سلام پسرم سه سالشه

بستگی داره روز تعطیل باشه یانه روزای تعطبل شاید نیم ساعت چون همسرم خونن و اینقد درحال سرویسدهیم فرصت نمیشه

ولی روزایی که تا عصر سرکاره چندساعتی معمولا باهم بازی میکنیم

برخی بازیارو من باهاش شروع میکنم خودش ادامه میده

بعضیاش دونفرس 

بعضیاشم دوست داره من کنارش باشم و گاها خودش مشارکتم بده🤣

2738

دختر من 2 سالو 9 ماهس.

فقط در حال بدو بدو کردن و پریدن😄یکم کارتون میبینه.یکمم با اسباب بازیهاش بازی میکنه.منم کاری نداشته باشم یکم باهاش بازی میکنه.مثلا در حد چن مین خاله بازی.یا کتاب داستان خوندن.

البته الان مدتی هست همسرم بیشتر پیشمون هستن و من معافم فعلن😩والا بچه اینقد کااااار داره ک دیگه جونی برای مادر زحمت کش نمیمونه ک بخواد باهاش بازی هم کنه.ولی خب روزهایی ک کاری نداشته باشم و مجبور باشم با کمال میل باهاش هم بازی میشم😊😍

۲۴ ساعت میگه حوصله ام سررفته یکی با من بازی کنه ۴ سالشه دخترم منم نقاشی میکشم باهاش آموزش یسری تمرین داریم هروز فوتبال خودشم دوستای خیالیشو جمع میکنه و براشون معلم میشه یا خاله بازی میکنن. ساعتش متغیره یه روز زیاد یه روز کم

همسر من بازی نمیکنه. خیلی جدیه😐

البته دختر من هنوز کوچیک یکم بزرگتر بشه بازیهای فکری کارتون داستان خوندن و بازیهای دوران کودکی خودمونم بهش اضافه میشه.فعلا فقط در حد تاب بازی حلقه هوش خاله بازی داستان تعریف کردن و رنگامیزی و گفتن اعداد و کلمات هست

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
خیلی خوبه. چقدرام تاثیر داره روی کوچولو خان

اره من حوصله بچه رو داشتم از مجردی 

الان با پسرم خیلی خوبیم .

ولی همه میگن یه بچه بیار پسرت اقاست اذیت نمیشی و بزرگش میکنی 

ولی دلم رضا نمیده اصلاااا 

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
2706