2733
2739

میخوام خونه حیاط دار اجاره کنم ولی میترسم یه موقع اگه فاضلاب خیابون بگیره فاضلاب خونه بالا بزنه یا از دستشوییش گرزه بیاد یا مارمولک بیاد تو کیا همچین مشکلاتی دارن .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوشبحالتون ک ویلایی دارید 

خدا براتون نگهش داره من عاشق خونه ویلاییم هرچقدرم کوچیک باشه مهم نیست

عزیزم وقتی میبینی بحثت با کسی ب جایی نمیرسه بگو حق با شماست هم اون طرف اروم میشه هم اعصابتو از دستش نجات دادی ،احترامتم نگه داشتی   

ما خونه ویلایی داریم، بالاخره یه سری مشکلات داره دیگه

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ                                       إِنَّا أَعْطَيْنَاكَ الْكَوْثَرَ﴿۱﴾                                         فَصَلِّ لِرَبِّكَ وَانْحَرْ﴿۲﴾  إِنَّ شَانِئَكَ هُوَ الْأَبْتَرُ﴿۳﴾
2738

والا ما ک خونه ی پدریمون ویلایی بود همچین اتفاقایی نمیفتاد.

گذشته تموم شده، اگر ازش رد نشی، اون از تو رد میشه، و راه زندگی رو بند میاره😵🥺 از گذشته رد شو، تا راه برای فردا و فرداها باز باشه.🤪😜

من. 

نه بابا از این مشکلات نداشتیم هیچ وقت

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
2706