2733
2739
عنوان

حرکت زیاد جنین در هفته ۳۶ کسی تجربه داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12911 بازدید | 48 پست
اره باید برم اخه تو سونوی معمولی نشون میده؟

عزیزم اخه چرا اینقدر نگرانی 

داری بچه حس میکنی و تکون میخوره 

لطفا استرس دور کن از خودت گلم

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اگر اوضاع شهرتون خوب هست  یه سر برو زایشگاه و شرایط توضیح بده  البته همه نکات بهدا ...

زایشگاه که نیست بیمارستانه شاید رفتم جایی که سونوم رو همیشه انجام میدم به دکترش توضیح بدم شاید بتونه کمکم کنه

زایشگاه که نیست بیمارستانه شاید رفتم جایی که سونوم رو همیشه انجام میدم به دکترش توضیح بدم شاید بتونه ...

ان شاءالله چیزی نیست 

فقط استرس ماه اخر بارداری هست ک طبیعی هست 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2728

ینی این کابوس استرس های ما تموم شه ... ی نفس راحت بکشبم ب خدا 😕

اسیر دست فسقل بچه شدیم ... 

تگون میخوره نگرانیم ... نمیخوره نگرانیم ... والله 

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
2740

گلم نگران نباش منم هفته ۳۶ هستم و دو هفته دیگه باید زایمان کنم تکونای نی نیم خوبه خداروشکر شیطونه سکسکه هم میکنه تازه اینجوری خیال ادم راحت تره نگران نباش طبیعیه

❤《آگاه باش که با یاد خدا دل‌ها آرامش مى‌یابد》❤
گلم نگران نباش منم هفته ۳۶ هستم و دو هفته دیگه باید زایمان کنم تکونای نی نیم خوبه خداروشکر شیطونه سک ...

اره خداروشکر تکون خوردن از نخوردن خیلی بهتره 

ولی همش احساس میکنم پاش گیر کرده که هی میزنه به یه جای شکمم

شایدم میخاد بچرخه برای زایمان طبیعی اماده بشه🙄

چون پس فردا ۳۷ هفتش میشه

سکسکه هم میگن نشان از تمرین نفس کشیدن جنینه

ولی یه جایی نوشته بود هفته های اخر نباید بیشتر بشه ممکنه جفتش مشکل داشته باشه خونرسانی نشه ترسیدم

که خداوشکر شماها میگید خوبه

2706