2733
2739
عنوان

هرکی تجربه داره بیاد واسه پریود شدن

1371 بازدید | 14 پست

سلام دوستان

کسی جوشونده پیاز استفاده کرده واسه منظم شدن پریود و برطرف شدن کیست؟؟؟

بجز زعفرون دیگه چی خوبه واسه پریود شدن؟ من یه هفته اس عقب انداختم.باردارم نیستم

خدایا شکرت بخاطر وجود پسرم😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
 روغن ارده کنجد عالیه چند بار واسه من جواب داده. باهاش غذا بپز. عسل سیاهدونه هم با آبجوش جواب ب ...

خرما با آبجوش؟؟!! یعنی چجوری مصرف کنم؟!

من بیست روز عقب انداختم داشتم سکته میکردم همه چیز امتحان کردم، از گل گاو زبون و زعفران بگیر تا آویشن و زنجبیل، فقط یک شب در اوج نا امیدی به شکمم روغم زیتون مالیدم، فرداش درد اومد سراغم، بازم روغن زیتون مالی حسسسابی کردم، تا شبش پریود شدم

2738
من بیست روز عقب انداختم داشتم سکته میکردم همه چیز امتحان کردم، از گل گاو زبون و زعفران بگیر تا آویشن ...

یعنی دوبار جواب داده روغن زیتون؟؟ منم ظهر زعفرون و زنجبیل خوردم هنوز تاثیر نداشنه

من بیست روز عقب انداختم داشتم سکته میکردم همه چیز امتحان کردم، از گل گاو زبون و زعفران بگیر تا آویشن ...

واقعا؟؟؟

چه خوب

امتحان میکنم. مرسی

خرما با آبجوش؟؟!! یعنی چجوری مصرف کنم؟!

از سردیه بدنه.  سریعتر راه آینه سه موردی که گفتنم باهم شروع کنی.  متل چای با خرما.  آبجوش داغ با یکی دوتا خرما بخور میان وعده.  روغن کنجد عالیه. سیاهدونه هم بخر در حد چند دونه صبح و شب.  تو دهن نیم کوب کن البته با عسل باشه بهتره.  چند روز ادامه بده.  خوراکیهای با طبع سرد نخور. خوراکیهای کارخونه ای و فریزری و سوپری نخور. اینا بدن و سرد میکنن.   و  ایجاد کیست. چند ساله اید؟

2706