2733
2739

کی به مامانتون و مادرشوهرتون گفتین باردار هستین؟

چجوری گفتین؟

برای سلامتی دخترم و نی نی توی دلم یه صلوات بفرستین. ان شاالله خودتون هم حاجت روا بشین ⚘🌷⚘🌷⚘🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من اولین بارداریمه اولم به مامانم گفتم😊

مرداب به رود گفت:چه کردی که اینقدر زلالی؟رود کفت:گذشتم 💜                                                           این دنیا فقط امتحان خداست پس لذت ببر ازش اگه از یکی بدت میاد ترکش کن اگه  کسیو دوستش داری بهش بگو اگه دلتنگ کسی هستی دعوتش کن❤               اگه از زندگیت لذت نبری خودش گناهه کناه😂                 و اما در خانه میمانیم تا سالم بمانیم کرونا هم گورش رو گم کنه بره دیگه مرسی اه😊😊

وقتی بی بی چک مثبت شد زنگ زدم گفتم

وقتی قلبش رویت شد کل فامیل 

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2738

بی بی چک مثبت شدوعصرشرفتیم آزمایش و با شیرینی برگشتیم خونه ولی چیز نگفتیم سر سفره همسرم گفت یه نون خور بهمون اضافه میشه خیلی منو بوسیدن و خوشحال شدن شب هم ب مامانم گفتم بعد حدودا سه ماهگی عمل کردم و کل فامیل فهمیدن زیاد سخت نگیر چ فرقی داره زود گفتن و دیر گفتن 

2706