2737
2739
عنوان

توانایی نوزاد 51 روزه

213 بازدید | 14 پست

سلام خانوما، وقتتون بخیر

من پسرم 51 روزشه، قبلا موقع شیر خوردن نگام میکرد یا اینکه هر کی بغلش میکرد تا چند دقیقه بهش زل میزد اما الان اصلا... شیر میخوره یا لباسمو نگاه میکنه یا سرش رو کمی خم میکنه و عقب نگاه میکنه...صداش میزنم اصلا توجه نمیکنه. موقعی که رو زمین میذارمش هر چی صداش میکنم شاید فقط به طور اتفاقی نگاه کنه، به صداها اطراف بی تفاوته،  اسباب بازی بگیرم نگاه نمیکنه یا خیلی کم. گاهی باهاش بازی کنم نگام نمیکنه ولی میخنده اکثرا سقف رو نگاه میکنه و میخنده.و گردنش رو میده عقب..سرش رو بچرخونم بازم یه گوشه دیگه از سقف نگاه میکنه...

در عوض با تقی از خواب میپره یا به نور زیاد عکس العمل نشون میده. یعنی از این لحاظ مشکلی نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۵۱روزشه چه توقعاتی داری ازش،میخوای بره برات نون هم بخره،پسر منم اینجوری بود اصلا نگران نباش طبیعیه

آخه تو یه برنامه ای که دارم نوشته بود باید بتونه... و اینکه قبلا خیلی توجه میکرد

2728
آخه تو یه برنامه ای که دارم نوشته بود باید بتونه... و اینکه قبلا خیلی توجه میکرد

اینی که میگی به صدا حساسه یابه نور واسه اینه که به محیط بیرون عادت نداره بچه ۹ماه داخل شکم مادر بوده نور ندیده صداهای بلند نشنیده

بقیشم عادیه بخدا 

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!
2738
اینی که میگی به صدا حساسه یابه نور واسه اینه که به محیط بیرون عادت نداره بچه ۹ماه داخل شکم مادر بوده ...

اینی که قبلا خیلی توجه داشت و نگام میکرد اما الان نه هم عادیه؟ الان چرا کسی رو نگاه نمیکنه یا خیلی کم نگاها رو دنبال میکنه؟ 

اینی که قبلا خیلی توجه داشت و نگام میکرد اما الان نه هم عادیه؟ الان چرا کسی رو نگاه نمیکنه یا خیلی ک ...

ببین حتما ببرش شنوایی سنجی همه بچه ها میرن قبلش ببرش حموم بعد ببرش 

توی بهداشتم که میبری سوال اینجوری ازت میپرسن

خودتم مطرح کن حتما

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!
ببین حتما ببرش شنوایی سنجی همه بچه ها میرن قبلش ببرش حموم بعد ببرش  توی بهداشتم که میبری سوال ...

قبلا تستش عالی بود که بردم. الانم به صداهای ناگهانی واکنش نشون میده یا از خواب میپره... اما باشه ممنون

ممنون عزیزم... تو اینترنت چیزای وحشتناک دیدم. یه دکتر هم بهم گفت تا سه ماهگی مهلت داره

برو بابا پسر من شش ماهشه هروقت دلش بخواد نگا میکنه هروقت دلش نخواد دایورت میکنه بیخیالا نت  نرو ا۱لا من یبار‌سرم 

2706