2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
میشه بری چند تا تاپیک قبلمو بخونی کمکم کنی اروم شم؟دارم دق میکنم بخدا خیلی ناراحتم 

عزیزم یه چیزی بهت میگم که اروم باشی و فکر نکنی تو این دنیا فقط خودت با شوهرت مشکل داری .

بیخیال بابا!! چقدر بزرگش میکنی. همه مردا بازی کردنو دوست دارن. چرا میری رو اعصابش تو این شرایط؟ پایه باش باهاش تا به خودتم ‌خوش بگذره

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت
2740

عزیزم بابای من فوت شده شوهرم سر یه بحث کوچیک و بی معنی که صد در صد مقصر خودش بود به بابای من فحش داد من هم برگشتم فقط بهش گفتم این فحشه برای بابای خودت .شوهرم مثل یه گراز وحشی به من حمله کرد منو شدیدا کتک زد و لباس منو از تنم در اورد لخت کرد منو به زور کشید که بنداره تو خونه باباش که کنارمونه میگفت برو جلو خانوادم به بابام فحش بده اگر من دستم رو نمیگرفتم به طناب لباس منو لخت پرت میکرد تو خونه باباش

2706