2733
2734
اره همه میگفتن شانس آوردی.من خودم و خیلی باخته بودم.ترسش از خود مریضیش خیلی بدتره

عزیزم گروه خونیتو میشه بگی

گر نگهدار من آنست که من میدانم                                           شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چه داروهایی مصرف کردین؟؟

دارو بهم دادن.ولی راستش من داروی بخصوصی مصرف نکردم

قرص هیدروکسی کلروکین 200روز اول هر 12 ساعت دو عدد باهم همراه غذا و یک لیوان آب سپس هر 12 ساعت یکی کپسول آزیترومایسین روز اول دوتا سپس روزی یکی قرص ناپروکسن 500 ظهرها وسط غذااستامینوفن 500هر شش ساغت

2740
دارو بهم دادن.ولی راستش من داروی بخصوصی مصرف نکردم قرص هیدروکسی کلروکین 200روز اول هر 12 ساعت دو عد ...

یعنی کلن این ۴ تا قرص برات تجویز کردن؟؟امپول و سرم نزدن؟؟ 

آنه !  تكرار غريبانه ي روزهايت چگونه گذشت وقتي روشني چشمهايت در پشت پرده هاي مه آلود اندوه پنهان بود با من بگو از لحظه لحظه هاي مبهم كودكيت از تنهايي معصومانه دستهايت آيا مي داني كه در هجوم دردها و غم هايت و در گير و دار ملال آور دوران زندگيت حقيقت زلالي درياچه نقره اي نهفته بود؟ آنه ! اكنون آمده ام تا دستهايت را به پنجه طلايي خورشيد دوستي بسپاري در آبي بيكران مهرباني ها به پرواز درآيي و اينك آنه شكفتن و سبز شدن در انتظار توست... در انتظار تو 💖🍃