2737
2739
عنوان

سلام خانمای عزیز توروخدا باقلای سبزوپخته در بارداری مشکلی داره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 80 بازدید | 21 پست
نخور عزيزم استشمامشم نكن عزيزم 

سلام گلم خوبی؟؟؟منم ۱۶ هفته به تولد نی نی کوچولوم مونده برای نی نیت دعا کردم تو هم برای من و نی نیم دعا کن عزیزم...جنسیت بچه ت چیه؟؟؟راستش من دیشب یه کم خوردم باقالی چون خیلی وقته دلم میخواد و تازه دیشب اولین بارم بود خوردم امکانش هست دچار مشکلی بشه بچه م؟؟؟قبلا هم بهش حساسیت نداشتم...

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
سلام گلم خوبی؟؟؟منم ۱۶ هفته به تولد نی نی کوچولوم مونده برای نی نیت دعا کردم تو هم برای من و نی نیم ...

سلام عريزم تشكر 🌹

حتما برا ني نيت دعا ميكنم ايشالا سلامت بياد بغلت 

ني ني من دختره عزيزم 

بهتره ديگه نخوري عزيزم 

خداي نكرده اگه تي ني باويسم داشته باشه خطرناكه فك نكنم ديگ مشكلي بوجود بياد ولي ديگه نخور 

حساسيت شما مهم نيس ممكنه شما داراي ژن ناقل فاويسيم باشي و خبر نداشته باشي و اوژن ب بچت برسه نخوري بهتره 

جنسيت ني نيت چيه عزيزم؟

همسرتون هم فاويسم نداره؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام عريزم تشكر 🌹 حتما برا ني نيت دعا ميكنم ايشالا سلامت بياد بغلت  ني ني من دختره عزيزم&nbs ...

تشکر گلم...نه والا همسرم هم نداره و چندین بار تاحالا چکاپ کامل دادیم هردومون حتی کم خونی هم نداشتیم...جنسیتش پسره عزیزم...انشاالله عاقبتش خوب باشه و بهش افتخار کنی...من الان توی هفته ۲۴ هستم شما هم احتمالا اینجور باشین..آنومالی رو دادین؟؟؟

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
تشکر گلم...نه والا همسرم هم نداره و چندین بار تاحالا چکاپ کامل دادیم هردومون حتی کم خونی هم نداشتیم. ...

خب پس احتمال داشتنش كمه ولي باز نخورعزيزم محض احتياط 

من فردا ميشم ٢٤هفته ☺️

2728
خب پس احتمال داشتنش كمه ولي باز نخورعزيزم محض احتياط  من فردا ميشم ٢٤هفته ☺️

ممنون عزیزم دیگه اصلا سمتش نمیرم...موفق باشی منم امروز ۲۳ هفته و سه روز دارم یعنی ۳ روزه اومدم توی۲۴ هفتگی...موفق باشی 

کسی اطراف شما بوده که گرفته باشه؟؟؟من امشب یه کم خوردم ولی دیگه اصلا نمیخورم بنظرت مشکلی پیش نمیاد؟؟ ...

نه عزیزم انشاا... ک پیش نیومده باشه این بیماری تو شمال بیشتر سایعه

الهی و ربی من لی غیرک    خدای من و پروردگار من من جز تو که را دارم؟؟             👦👰👶