2733
2739

امروز احساس کردم یه چیزی گرد و سفت زیر سینه ام دارم 

اونقدر بزرگ نیست ولی سفته میشه لطفا راهنماییم کنیم

بنده دختر هستم! امکان داره سرطان سینه باشه؟؟

🌹برای اینکه هم حاجت شما و هم حاجت من روا بشیم یه صلوات لطفا بفرس🌹🎓📚میخوام دکتر بشم📒🎓🙏توروخدا واسم دعا کنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فورا سرطان از کجات در اوردی؟خب توده یا کیست میتونه باشه و با قرص از بین بره .ما شالله به روحیه ات🙄& ...

کیست اگه باشه خیلی درد داره ،،اگه درد نداری حتما هر چی زودتر دکتر برو

خدایا مواظب عزیزانم باش🌻🌻لطفا برا سلامتی بچه هام صلوات بفرست
2738
کیست اگه باشه خیلی درد داره ،،اگه درد نداری حتما هر چی زودتر دکتر برو

فشار که میدم درد میگیره

🌹برای اینکه هم حاجت شما و هم حاجت من روا بشیم یه صلوات لطفا بفرس🌹🎓📚میخوام دکتر بشم📒🎓🙏توروخدا واسم دعا کنید🙏
شدی گوگل.. بزنی سر درد دارم میاره از علائم سرطانه 😅😅برو دکتر تو اینجور موارد نمیشه به درمان خونگی ...

دکتر از کجا ببارم تو این کروناها اخه اگه میشود اصلا تاپیک نمیزدم که میرفتم دکتر

فشار که میدم درد میگیره

فشار ن ،،کل سینت درد میگیره ،،دردی ک نمیشه تخمل کرد ،،حالا دستکاری نکن ،،برو دکتر نشون بده

فشار ن ،،کل سینت درد میگیره ،،دردی ک نمیشه تخمل کرد ،،حالا دستکاری نکن ،،برو دکتر نشون بده

ممنونم که اومدن خیلی ممنون

آخه با این وضعیت الان که نمیشه رفت دکتر😔😔😔

آخه با این وضعیت الان که نمیشه رفت دکتر😔😔😔

خب عزیرم ،،یه غده هایی هست تو سطح پوسته به اونا میگن چربی ،،ولی چون روی سینه شماست بهتره دکتر ببینه،،ولی خب عجله ک نداری خلاصه از چند روز دیگه متخصصا شروع ب کار میکنن ،، 

2706