2737
2734
تاپیک آخرم ببین لطفا  دیگ نمیتونم بنویسم دارم میرم پیشش الان

دیدم پ به خاطر ام اس اخه؟؟؟؟ بابا خیلی ها حالشون خوب شدههه اگر میشه نکنید اینکار ـ این بیماذی روحیه میخواد اونجا افسرده میشه اصلا خوب نمیشهه کهه ــ بیماری خواصی نیست. درسته خیلی از اندام ها را درگیر میکنه و بهبود بیماری داذهه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برادری خواهری 

پدر مادر 

دوست 

فامیلی هیشکی و نداری پشتت باش؟ 

عزیزم نا امید نشو هنوز خدا هست

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2731

شوهرت اخلاقای بدش چیه؟ 

اخلاقای خوبش چیه؟ 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
چیشده گلم؟

واسه این اوصاعی که الان داریم طفلک پسرم ۱۵ سالشه افسرده شده ازخونه موندن  شبا خواب مدرسشو میبینه ناامیدم کلا میترسم همیشه همین جوری بمونه😭😭😭

sarmast هستم کاربری قبیلم ترکید📣
2738
واسه این اوصاعی که الان داریم طفلک پسرم ۱۵ سالشه افسرده شده ازخونه موندن  شبا خواب مدرسشو میبین ...

همیشه همین طور نمیمونه. بشین توی نت سر کن شیرینی دذست کن فیلم بزارر اخهه این مشکلی نیستت که بخوای ناررحت باشیی  

همیشه همین طور نمیمونه. بشین توی نت سر کن شیرینی دذست کن فیلم بزارر اخهه این مشکلی نیستت که بخوای نا ...

چرا عزیزم بدترین مشکل این که این همه ادم دارن عذاب میکشن بیمارن دارن بیکار میشن باور کن قبلنا مشکلاتی که فقط واسه خودم بود یه جوری تحمل میکردم ولی این مشکل خیلی ناراحت کنندست اینهمه ادم فوت کردن دنیا اینهمه عمگین تازه مشخص نیست تموم میشه یانه

چرا عزیزم بدترین مشکل این که این همه ادم دارن عذاب میکشن بیمارن دارن بیکار میشن باور کن قبلنا مشکلات ...

ببییننن اگر هی به خودت نگی که باید تحمل کنی نمیتونی ادامه بدی تو بچع داری بعش بگوو خوبهه که تعطیلی میتونیم زبان بخونیم میتونیم بشینمم موسیقی گوش کنیم میتونیم اشپزی کنیممم هزار تا ایده سفارش بدهه پازل ۱٠٠٠ تیکه بخر بزار بهش خوش بگذره. ما که کاری نمتونیم بکنیمم حداقل مراقب خودمون باشیمم

ببییننن اگر هی به خودت نگی که باید تحمل کنی نمیتونی ادامه بدی تو بچع داری بعش بگوو خوبهه که تعطیلی م ...

اخه تو سنی نیست که با این جیزابشه گولش زد ۱۵ سالشه خودش اوضاع رو میدونه ولی خب دست خودش نیست افسرده شده 

2706