2737
2734
عنوان

فک میکردم اگ ب عشقم نرسم میمیرم خاک تو سرم خااک توسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1668 بازدید | 45 پست

دیشب تاپیک زدم پلی استیشن میخاد بره بازی کنه با بچه ها طبقه پایین...

امروز چشم باز کرد صبونه رو تموم نکرده بود گفت من‌میخام بازی کنم بیا بریم...منم گفتم نمیام خودت که بلدی هر روز تنها تنها بری الانم برو..گف بیا سرت تو گوشی باشه ی گوشه واس خودت بشین...گفتم همینجا راحت ترم چرا بیام اونجا...تازه ناهار ک بهمون نمیدادن ناهار باید درست کنم دیگه...برم تنها بشینم ی گوشه که چی بشه‌‌...بعدم شروع کرد توهین کرد گفت اخلاقت تخ... خودت ادم به دوری بدبختی ...توپله ها هم دادو بیداد کرد و گورشو گم کرد ...الان یک ماهه اوضاع من همینه...

اخرش خواهرش زنگ زد بیا منم رفتم حتی نگاه شوهرمم نکردم

بعد همه گفتن بریم باغ ...تنهاکسی ک‌میخاست بمونه شوهر من بود و پسرخاهرش..اینا گفتن ما بازی میکنیم نمیایم...برشوهرم گفتم ناهار نمیخوری گف توبرو بخور...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی ناراحت شدم ک گفت خودت برو بخور...خاک توسرش..بعد اینام گفتن تنها نمون خونه بیا بریم باغ...شوهرمم گفت زن منو ببرین من نمیام...خاک توسرش واقعا

منم انقدر تواین یک ماه روم فشار بود رفتم

2731

بعد شوهرم میخاد ماشین بخره...از صب رفته پایین خواهراش واسش تصمیم گرفتن ک چ مدلی ماشین بخره با چ قیمتی

تازه گفته یکیشون ۱۴تومن من میدم ماه دیگه بهم بده...

ولی من راضی نیستم برم ماشین صفر بخره نمی تونم کامب بگم ولی صلاح نیست...حتی بامن مشورت نمیکنه

وا خو عزیزم گاهی وقتا اونم نیاز ب ارامش داره و ارامشش توی بازی 

تازه خوب گفت زنمم ببرین 

خیل ها میگن من نمیرم زنمم بشین تو خونه 

تازه خودخواهم نیست

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
دیشب تاپیک زدم پلی استیشن میخاد بره بازی کنه با بچه ها طبقه پایین... امروز چشم باز کرد صبونه رو تمو ...

بخاطر بیکاریه حوصلش سر میره منم همش پای برنامه کودکم😷بابامم میشینه کنارم نگا میکنه

کاش، هر دو به قول هایمان عمل می‌کردیم ،من برایت #آبنبآت_چوبی‌ می‌خریدم🍭تو برایم حلقه برلیان💍تو طعم عشق❤را میچشیدی و من،طعم تعلق را...
2740

در ضمن تو ک عاشق پیتزایی

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

فک‌کنم هر دو کم سن و سالید 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2706