2752
2734
عنوان

ازفردا شروع میکنم رژیم رو😊

114 بازدید | 10 پست

دعا کنین نصفه رهاش نکنم..برنامه کالری شماری بشقاب رونصب کردم..چای سبز وجنسینگ خریدم تو محیط کارم بخورم..شبهاهم سالاد یا خیارماست یا آجیل یا سوپ بخورم..شماها چه پیشنهادی دارین؟انگیزه بدین بهم

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

من با کالری شماری بدنم کم میاره خیلی رژیما رو امتحان کردم

الان یه مدته رژیم کتو ژنیک دارم و خیلی راضی ام هم کاملا سیر میشم هم بدنم احساس ضعف نمیکنه

میخوای چند کالری در روز بگیری؟ 

من با کالری شماری بدنم کم میاره خیلی رژیما رو امتحان کردم الان یه مدته رژیم کتو ژنیک دارم و خیلی را ...

۱۵۰۰فعلا..تابعدا کمترکنم..این رژیم چجوریه؟کم میکنی؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ان شاالله موفق باشی،چقدر میخای کم کنی?!من خدا بخاد میخوام پباده روی شروع کنم،خوشحالم ماه رمضان بیاد کلی کم میکنم😍😍😍

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم راحت به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا هیچی رو دنیا راحت نمیده بهت، عشق برای من ثمره شیرین صبر بود..و تا همیشه باید برای ناب موندنش تلاش کنم  
2731
ان شاالله موفق باشی،چقدر میخای کم کنی?!من خدا بخاد میخوام پباده روی شروع کنم،خوشحالم ماه رمضان بیاد ...

۱۰کیلو کم میکنم..

منم از فردا میخوام دوباره استارت بزنم

عزیزم شما بدون ورزش اینقدر کم کردین؟

عزیزم شما بدون ورزش اینقدر کم کردین؟

اره عزیزم فقط کالری شماری

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡
۱۵۰۰فعلا..تابعدا کمترکنم..این رژیم چجوریه؟کم میکنی؟

من الان نزدیکه سه هفته هست گرفتم و چون ماهانه وزن میکنم نمیدونم فعلا کم کردم یا نه ولی هم من هم همسرم سابز کم کردیم

مصرف کربوهیدراتت توی روز نهایتا باید 20گرم باشه قند هم مصرف نکنی غلات هم با احتساب کربوهیدراتش میتونی مصرف کنی

روغنای سالم مثل زیتون کنجد نارگیل رو باید جایگزین روغن ناسالم کنی پنیر و کره آزاده حتی پنیر پیتزا مصرف پروتئین و سبزیجاتتم باید ببری بالا بزنی هرم کتوژنیک میاره

مثلا من امروز با آرد بادوم و نارگیل خمیر پیتزا درست کردم و پیتزا سوسیس خوردیم خوبیش اینه کامل سیر میشی

اره عزیزم فقط کالری شماری

واای چه خوب..یعنی اصلااا ورزش نکردی؟بدنت شل نشد؟

واای چه خوب..یعنی اصلااا ورزش نکردی؟بدنت شل نشد؟

شاید هفته ای 100تا پروانه 

الان از فردا میخوام استارت بزنم ولی ورزشم میخوام بکنم

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡