2737
2739
عنوان

کسی پیش دکتر امیرهوشنگ احسانی،متخصص پوست رفته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 92956 بازدید | 26 پست

ایشون یه ادم خیلی خیلی خیلی وقت نشناس و به همون انداره هم بی مسئولیت هستن 

اصلا وقت ادم ها براشون مهم نیست تنها چیزی که می شناسند فقط پوله و آشنا بازی 

واقعا نمیشه اسم اینجور شخصی رو یه دکتر گذاشت 

متاسفم واسه جامعمون واقعا 

ما باید با هم متعهد باشیم اینقدر نریم پیش این مثلا دکتر بفهمه با پول ما به اینجاها رسیده برای مریض هاش وقت بذاره نه اینکه ساعت ها ادم معطل بشه و ایشون برن دنبال اشنا بازیشون 

ایشون یه ادم خیلی خیلی خیلی وقت نشناس و به همون انداره هم بی مسئولیت هستن  اصلا وقت ادم ها برا ...

دقیقا خیلی خیلی بد و بی مسولیت سه تا قرص هورمونی به من داد بی خود و بی جهت که ظرف سه ماه تخمدان و سینه پر کیست شد 

دارم دق میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من برای ریزش موی شدیدی که داشتم پیش ایشون رفتم. اولا که اصلا وقت برای بیمار نمی گذارند.یه سری داروی هورمونی بیخود به من دادن با ماینوکسیدیل که اصلا تاثیری نداشت.من دکتر زنان که رفتم آزمایش برای من نوشتن که متوجه شدم کمبود آهن شدید دارم.دکتر زنان برای من داروهای مکملی و آهن نوشت که با خوردنشون خیلی ریزش موهام بهتر شد.من نمی دونم یه مسئله به این سادگی رو ایشون از تشخیصش عاجز بودن وای به حال بقیه چیزها....

2731

مطب دکتر احسانی بوتاکس انجام دادم و هزینه برند نورونکس و دادم .برای ترمیم وقتی رفتم فکر کردم همان برند برام‌استفاده میکنه. و منشی دکتر به من هم اجازه نداد که شیشه بوتاکس و ببینم

منم با کلی سر و صدا بلاخره دیدم و متوجه شدم که نوع ایرانی و برای من زده و ولی از من پول کره ای و گرفته.و نمیدونستم کجا میتونم ازشون شکایت کنم

خودمو راضی کردم شاید این روی پیشونیم خوب باشه ولی افتضاح بود☹️😞

2738

سلام من یک سال بیماری گال داشتم که به مرور اگزما شده بود و پیش دکترهای زیادی رفتم ولی وقتی پیش دکتر احسانی رفتم دو جلسه اول همون داروهای تکراری دکترهای قبل و دادن که تاثیری نداشت ولی جلسه سوم یه داروی دست سازی بهم دادن که یک ماهه معجزه کرد و الان خوب خوب شدم در کل این و میخوام بگم دکتر احسانی از داروهای ضعیفتر استفاده میکنن و اگر جواب نده داروی قویتری تجویز میکنن که کاملا خوب میشین واقعا بیماری سختی بود و من بعد درمان همیشه دعاش میکنم

دکتر امیر هوشنگ احسانی من رفتم 4 ساعت معطل شدیم شلوغ کلا برای هر بیمار 5 دقیقه وقت نمیزاره اصلا انگار داخل میری صداتو نمیشنونه فقط عجله داره بره تزریق های چند میلیونی انجام بده . درمان دیگه واسش مهم نیست داروها هم کاملا بر عکس نوشته بود پوستم داغون شد کلی قارچ زد صورتم . 

کلا دکترها پوست و مو همه فقط رفتن تو لاین تزریق درمان انجام نمیدن  چون پولش کم هست و وقت نمیزارن . 

در صورتی که طبق قانون پول ویزیتی که ما میدیم باید حدود 40 دقیقه بیمار معاینه بشه و شرح حال داشته باشه . 

واقعا متاسفم.