2733
2739
عنوان

خدا چرا زندگی من اینجوریه؟

1171 بازدید | 49 پست

چرا نباید منم زندگی با آرامشی داشته باشم

دور و برم میبینم بعضیا زندگی شون ارومه و شوهراشون خوبن اخه چرا باید من زندگیم اینجوری باشه

خداااا بسه دیگه یا درستش کن یا من بمیرم یا شوهرم تموم شه بره

گردن خدا ننداز

مسئول همه چیز خود ما هستیم

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
چرا آخه اگه اون میخاست یه شوهر خوب بهم میداد

مسئولیـــت پذیـــــری

مسئولیت پذیری توی قانون جذب یعنی اینکه ما بپذیریم که هر چیزی رو تو زندگی مون خودمون جذب کردیم... نمیگم کار راحتیه ها نه! خیلی کار سختیه ما آدما همیشه دوست داریم دنبال مقصر بگردیم

اون منو بدبخت کرد ... اون باعث شد من این مشکل برام پیش بیاد...

من بخاطر فلانی از همه چیزم گذشتم ....

یا مثلا هرچی میشه خدا رو مقصر میدونیم و فکر میکنیم خدا فقط ما رو افریده که از بدبختی ما لذت ببره!!!

خواهشا از امروز به بعد سعی کنید ذهنیت تون رو عوض کنید چیزی که الان هستید ارتعاشیه که قبلا فرستادید و الان توی زندگیتون اتفاق افتاده و شده تجربه زندگیتون...

چطور وقتی مثلا یه چیز خوبی مثل خریدن ماشین یا مثلا افزایش حقوق رو جذب میکنیم سریع میپذیریم که جذب خودمون بوده اما مسئولیت اتفاقات بد رو توی زندگیمون برعهده نمیگیریم؟؟ 

همه چیز جذب خودمونه همه چیـــز... 

مثلا اگه تو خیابون دارید میرید و کسی بهتون طعنه میزنه بعد برمیگرده فحش تونم میده این باز جذب خودتونه 

اونور دنیا زلزله میشه به گوش شما میرسه و ناراحت میشید جذب خودتونه

اخبار داعش رو به گوش شما میرسونن یا مثلا تو فضای مجازی یا تو روزنامه درمورد مطلبی میبینید باز هم جذب خودتونه

یه مثال از خودم بزنم

خود من رابطه ای داشتم که بهم خورده بود و واقعا خیلی از این موضوع ناراحت بودم

بعد این اتفاق چون خودم رو درگیرش کرده بودم مدام خبرای بد به گوشم میرسید

مثلا دوستم هی میومد از روابط بدش تعریف میکرد 

اون یکی دوستم میومد میگفت خواستگار داشتم بهم خورد

یکی دیگه بهش خیانت میشد میومد به من تعریف میکرد

من تو مداری بودم که فقط اخبار بد و اتفاقات بد رو داشتم جذب میکردم

همین چند روز اخیر که یهو به خودم اومدم و دیدم داره چه اتفاقی میوفته سعی کردم همه چیز رو تغییر بدم...

جالب اینجاس که دیروز با همون دوستم رفتم بیرون

اصلا حرفی از اینکه رابطش بهم خورده و شروع کنه طبق معمول غر زدن و فحش دادن طرف مقابلش بهم نزد... کسی که مدام همش گلایه میکرد و اخبار بد به گوش من میرسوند دیروز دیگه حرفی از این موضوع نزد و من امروز خیلی بابت این اتفاق سپاس گزاری کردم که تونستم ذهنیتم رو کمی تغییر بدم چون وقتی برام تعریف میکرد من نمیدونستم دیگه غصه خودمو بخورم یا اونو ... بدتر انگار نمک رو زخمم پاشیده میشد...

پس در نهایت :

باکسی دعوا میکنیم غیبت شو نکنیم کشش ندیم روی قسمت خوب اون آدم تمرکز کنیم

بهرحال هر ادمی هم خوبی داره هم بدی ولی من میتونم به خوبی هاش توجه کنم 

هم دعوا با یک شخص جذب خودمونه....هم رابطه خوب با همون شخص جذب خودمون

مهم ترین قسمت قانون جذب این هستش که قبول کنیم خودمون همه این هارو جذب کردیم به بقیه گیر ندیم قبول کنیم جذب خودمونه

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
میدونم همه مشکل دارن ولی ن انقد زیااد

خب همع فکر میکنن زندگیشون از زندگی همع بدترع ولی اصلا اینطور نیست هر کسی بدبختی های خودشو دار یکی وقف میدع یکی نع یکی بروز میدع یکی نع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
دیدی بعضیا چقد زندگیشون اروم و خوبه.خوشبحالشون..من نمیگم اونا مشکل ندارن ولی دیگه مشکلات زندگی ما زی ...

منم خیلی مشکلام بزرگن انگار 

خیلی ولی همیشه میگم و میخندم الکی

تاپیکم زدم دربارش اگه خواستی بخون امیدوار شی به زندگی خودت

2706