2737
2734

نون تو تستر ویروسش میره ؟ من رو اتیش مستقیم گرم میکردم یا میسوزه یا خشک میشه اگر مطمین هستید و انجام دادید طوری نشده بگید لطف

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من یذره اب میپاشم بعد میزارم تابه بخار میشه و داغ داغ  نرم هم میشه

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است

دکتره میگفت چون حرارت داره کرونا نداره نون مگه اینکه دست خودتون کرونایی باشه ولی خواستی مطمئن بشی تو تستر یا ماهیتابه گرم کن دوباره

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
2740

اول از همه از نونوایی ای بگیرین که خود نونوا رعایت میکنن و پیشخوانش و اورده باشه دم در تا کسی داخل نره .

بعدشم همونطوری داغ نون و بذار توی پلاستیک یا بسته بندیه مخصوص نون خودت . اونجا اصلا روی اون میزایی که نون و میذارن سرد شه نذار . خونه ام که اومدی تیکه کن و بذار فریزر . هر بارم یه ذره گرم کن . 

البته نونی که ما میگیریم کلا داغه داغه . دیگه ویروشی به اون شکل رپش نباید بمونه

گپ لاغری. لینک و کپی کن توی تل گرام @rejimcalorishomary
اول از همه از نونوایی ای بگیرین که خود نونوا رعایت میکنن و پیشخوانش و اورده باشه دم در تا کسی داخل ن ...

اخه اگر ویروس باشه تو فریزر و الوده میکنه من یه بار قبل فریز داغ میکنم یه بار موقع خوردن تو فریزر تا دو سال تو نت زده ویروس عمر داره