2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
پنیر هاشون پنیر صبحونه نیست مثل اینکه فرق داره

ایشالله زایمان خوبی داشته باشین😍♥️ https://www.ninisite.com/discussion/topic/4150506/ماماناااسیسمونی-با-قیمت-عمدهعکس?postId=13089498پیج ما در اینستا همراه با قیمت

https://www.instagram.com/sisoff

خوشحال میشیم بهمون سر بزنین😍♥️

دستور پخت شیرینیتومیگی

• تخم مرغ : دو عدد درشت
  • کره : ۱۲۵ گرم(من شصت گرم روغن صاف قنادی +شصت گرم روغن جامد خانگی زدم).
  • وانیل : نوک ق چ.
  • پودر نارگیل : یک ق غ سرپر(می تونید حذف کنید).
  • آرد : دویست و پنجاه گرم (یک لیوان+دوسوم لیوان).
  • پودر قند : دویست گرم(یک لیوان+یک سوم لیوان).
  • کشمش : صد گرم(دو سوم لیوان).
  • بکینگ پودر : یک چهارم ق چ
  1. ابتدا کره یا روغن رو با پودر قند و وانیل سه دقیقه با همزن بزنید تا کاملا روشن بشه
  2. بعد یکی یکی تخم مرغها رو اضافه و هر کدام رو سی ثانیه بزنید بعد هم پودر نارگیل رو بزنید بعد مخلوط آرد و بکینگ پودر رو الک میکنیم و اضافه میکنیم و با قاشق مخلوط میکنیم و در آخر هم کشمش رو اضافه و مخلوط میکنیم
  3. اگه دوست داشتین می تونید بعد اضافه کردن تخم مرغ یک ق م زعفران دم کرده هم اضافه کنید.
  4. کف تابه یا قالب رو کاغذ روغنی بندازین و مایه شیرینی کشمشی رو داخل قیف پلاستیکی ریخته به اندازه گردو بریزید

شعله پخش کن رو مدت یک ربع روی شعله متوسط با حرارت ملایم میزلریم داغ بشه بعد تابه رو روش قرار بدین درش رو ببندین اگر داخل تابه معمولی درست میکنید دم کنی بزارین مدت ده دقیقه زمان میخواد تا آماده بشه حتی اگر روی شیرینی ها شل بود بعد این زمان خاموش کنید تا شیرینی ها خشک نشه.

. فر رو با حرارت ۱۷۰درجه مدت یک ربع گرم کنید بعد قالب رو داخلش بزارین و مدت ده دقیقه تا یک ربع زمان بدین بعد این زمان خاموش کنید و از داخل فر بیرون بیارید وقتی خنک شد با کاردک از کاغذ روغنی جدا کنید و داخل ظرف دربسته نگهداریدر

تخم مرغ : دو عدد درشت کره : ۱۲۵ گرم(من شصت گرم روغن صاف قنادی +شصت گرم روغن جامد خانگی زدم). وانیل ...

یعنی توماهیتابه درس کنم یاتوفر

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

😋

راپونزه ام همون راپونزل..اجی کوچیکشم.☺اونی که میخوادت شیطانم که باشی ازت یه فرشته میسازه که پات بمونه اما کسی که نمیخوادت فرشته هم که باشی ازت ابلیس میسازه ک رهات کنه..یه زمانی فکرمیکردم بدترین چیز تو دنیا تنها موندنه اما بدترین چیز اینه ک با کسی باشی که بهت احساس تنهایی میده..      ای که گفتی دل بده تا باشمت آرام جان???دل به غم هایت سپردم نیست آرامم هنوز..
2706