2737
2734
عنوان

یه پیشنهاد عالی برای کیک پزا🎂

3201 بازدید | 48 پست

خانوما اینو خودم تازه یاد گرفتم شاید یه سریا بلد باشن، اگه کیکتون به قالب میچسبه و خراب میشه قالبتونو به جای ارد پاشی و چرب کردن با روغن ،  با ارده چرب کنید دیگه اصلا نمیچسبه به جاش قلفتی در میاد از قالب مثه روغن جدا کننده می مونه

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حتما انجام میدم مرسی😍

تا خدا  با منه نمیترسه دلم❤💛💜💚💖                   برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم میکنین😊                                                                                         
2738

منم يه سوال دارم واسه گاناش روى کيک خامه اماده البته خانگى خوبه يا بعضى ها که شکلات و خامه صبحانه رو حرارت درست ميکنن ميريزن روش خوب ميشه....کدومش بهتره 

تنهايي خيلى باارزشه   چون خالى از آدماى بى ارزشه      
منم يه سوال دارم واسه گاناش روى کيک خامه اماده البته خانگى خوبه يا بعضى ها که شکلات و خامه صبحانه رو ...

این بستگی به سلیقه خودتون داره من خامه خیلی دوس ندارم روش نوتلا میزنم بعضی وقتا

منم يه سوال دارم واسه گاناش روى کيک خامه اماده البته خانگى خوبه يا بعضى ها که شکلات و خامه صبحانه رو ...

سوالتو یکم واضح تر بپرس جواب بدم

من که متوجه نشدم

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
من کیکام خیلی بدمیشه توفراجاق گازمیپزم یامیسوزه یاپف نداره یاخامه یامایع توش هنوزشله خسته شدم

من تو پلوپز و توستر فقط درست کردم رو حرارت ۱۸۰ درجه بزار ۴۵ دیقه بمونه حین پختم چک کن چنگال بزن اگه پخته بود به چنگال نمیچسبه اگه نپخته بود عیبی نداره بزار بیشتر بپزه از سالم بودن بکینگ پودرتم مطمعن شو تاریخ جدیدشو بگیر

این بستگی به سلیقه خودتون داره من خامه خیلی دوس ندارم روش نوتلا میزنم بعضی وقتا

تاحالا خامه درست نکردم بخاطرهمون تجربه ندارم گفتم بپرسم کدوم راحتتره و بهترميشه ...نوتلا رو با خامه صبحانه درست ميکنى ميريزى رو کيک؟عکسشو دارى ازاونايي که خودت پختى ببينم

تنهايي خيلى باارزشه   چون خالى از آدماى بى ارزشه      
نه ارده به کف قالب میچسبه اصلا به کیک نمیچسبه

جالبه

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2706