2737
2739
عنوان

دو قلوهای همسان من!

| مشاهده متن کامل بحث + 377 بازدید | 32 پست
ار من بچع پسرعموی پدرم بچع هاش دوقلوان مادرع میگ من بعضی اوقات خودم گیج میشم ک کدومشون محدثه اس کدوم ...

خب نوزادیشون شبیه ب هم بوده؟ در جریانین شما؟

ترسناک تر از هر موجودی روی کره زمین اونایی هستن ک جهان بعد از مرگ رو قبول ندارن...اللهم عجل لولیک الفرج
کسی باهاتون آشنا بشه تو روزای اول میتونه تشخیصتون بده؟

آره، دوستامون میتونن تشخیص بدن ولی بعضی از فامیلا نه،  یا معلما نمیشناختنمون! 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ                                       إِنَّا أَعْطَيْنَاكَ الْكَوْثَرَ﴿۱﴾                                         فَصَلِّ لِرَبِّكَ وَانْحَرْ﴿۲﴾  إِنَّ شَانِئَكَ هُوَ الْأَبْتَرُ﴿۳﴾

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب نوزادیشون شبیه ب هم بوده؟ در جریانین شما؟

ار تو نوزادی هم بودن ولی بزرگتر شدن بهتر نشون دادن

همسایمونم بچع دوقلو دار ولی همسان نیستن و کلا قیافع هاشون متفاوتع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
آره، دوستامون میتونن تشخیص بدن ولی بعضی از فامیلا نه،  یا معلما نمیشناختنمون!

چه باحال

از مامانت میتونی بپرسی نوزادیتون شبیه هم بودین  یا نه؟

ترسناک تر از هر موجودی روی کره زمین اونایی هستن ک جهان بعد از مرگ رو قبول ندارن...اللهم عجل لولیک الفرج
2731
چه باحال از مامانت میتونی بپرسی نوزادیتون شبیه هم بودین  یا نه؟

آره نوزادی خیلی شبیه بودیم، الان از رو عکس نمیتونن تشخیص بدن که کدوم منم یا آبجیم

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ                                       إِنَّا أَعْطَيْنَاكَ الْكَوْثَرَ﴿۱﴾                                         فَصَلِّ لِرَبِّكَ وَانْحَرْ﴿۲﴾  إِنَّ شَانِئَكَ هُوَ الْأَبْتَرُ﴿۳﴾

عمه های من دو قلو هستن ولی ناهمسان. البته خیلی به هم شباهت دارن دیگران متوجه نمیشن ولی ما که اعضای خانواده هستیم تشخیصشون میدیم. به نظر من که کلی با هم تفاوت دارن. ولی تو عکس های کودکیشون خیلی به هم شباهت داشتن. منم به سختی تشخیص میدم. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
آره نوزادی خیلی شبیه بودیم، الان از رو عکس نمیتونن تشخیص بدن که کدوم منم یا آبجیم

پس چرا بچه های من شبیه هم نیستن پس  

پس چرا بچه های من شبیه هم نیستن پس    

نمیدونم، شاید بزرگتر بشن شبیه هم بشن. ناراحتی نداره ک گلم

2738
نمیدونم، شاید بزرگتر بشن شبیه هم بشن. ناراحتی نداره ک گلم

ازه حق با شماست عزیزم

ازه حق با شماست عزیزم

فدات🌹 ان شاءالله همیشه سالم و خوش باشن در کنار شما و باباشون

فدات🌹 ان شاءالله همیشه سالم و خوش باشن در کنار شما و باباشون

ممنون عزیزم

همچنین شما زیر سایه پدر مادرتون

ار من بچع پسرعموی پدرم بچع هاش دوقلوان مادرع میگ من بعضی اوقات خودم گیج میشم ک کدومشون محدثه اس کدوم ...

اخ اخ عینکی هست بچه هاش؟ چندسالشونه

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
اخ اخ عینکی هست بچه هاش؟ چندسالشونه

ارع 

الان شاید نزدیک16اینا

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
چه باحال از مامانت میتونی بپرسی نوزادیتون شبیه هم بودین  یا نه؟

اسم بچه هات چیه دخترن؟ 

یکی هم پسر داری؟ اینا چی شدن ک دوقلو شدن؟ 

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
ارع  الان شاید نزدیک16اینا

چه جالب اولین باره تا یه چیزی میگم سریع طرف آن هستو ج میده امضات جالبه

2706