2737
2734
عنوان

تجربه سزارین

94 بازدید | 10 پست

سلام خانما من به خواسته ی خودم میخوام بیمارستان خصوصی سزارین بشم عفونت شدید دارم دکتراهم سرسری گرفتن ولی دردش امونمو بریده راه میرم انگار یه سوزن موقع وایسادنم تو گوشت واژنم فرو میره و قشنگ حس میکنم میخواد بعدش ابی بزنه بیرون ازم دو هفته اینجور شدم اوایل با فعالیت زیاد اینجور بود الان دیگه کاریم نکنم اینجوره کلیم قرص خوب نشدم بخاطر کرونا که دکترم اصلا اهمیت نمیده میگه تا نفس میکشی بچت نبض داره تکون میخوره بیرون نیا حالا من پنج هفته دیگه موعد سزارینمه طبق دکتر خصوصی سابقم من الان ولش کردم چون اصلا رسیدگی نمیکرد الان اگر بخوام بخاطر عفونتام میشه ۳۷ هفته هم سزارین کرد؟! 

کیا سزارین کردن از تجربه هاشون بگن من الان ۳۳ هفتم

💠والَّذِي هُوَ يُطْعِمُنِي وَيَسْقِينِ * وَإِذَا مَرِضْتُ فَهُوَ يَشْفِينِ💠

زود سزارین نکن ، بگذار بچه کامل تا جای ممکن توی بدنت بمونه ، منم عفونت داشتم عنبر دود کردم خوب شدم ، بعد از دفع ادرار هم با ترکیب کاسنی و اویشن خودمو میشستم 

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۳۸ هفته تموم شده بود سز شدم و تا دو هفته بعد زایمان خوب بودم خونریزی م هم کم بود.الان ۴ روزه بیمارستان بستریم به خاطر عفونت رحم ، خونریزی زیاد و لخته های بزرگی که ازم دفع میشد.ترو خدا به دکترت بگو رحمت رو خوب تمیز کنه مثل من نشی همش آنتی بیوتیک زدن تو سرمم .فردا قراره سونو بدم ببینیم ضخامت رحم کم شده یا نه، اگه نشده باشه باید کورتاژ بشم برام دعا کنین ، بچه ام ۱۹ روزه بدنیا اومده الان این چند روز بچه ام داره شیرخشک میخوره و پیش مادرشوهرمه. دعا کنین برام خوب بشم و زودتر برگردم پیش بچه هام.

2728
من ۳۸ هفته تموم شده بود سز شدم و تا دو هفته بعد زایمان خوب بودم خونریزی م هم کم بود.الان ۴ روزه بیما ...

واییی عزیزم خدا کمکت کنه تو این شرایط دعات میکنم من ساکن نجفم ان شالله امام علی پشت پناهت باشه

زود سزارین نکن ، بگذار بچه کامل تا جای ممکن توی بدنت بمونه ، منم عفونت داشتم عنبر دود کردم خوب شدم ، ...

خب دیگه نهایت ۳۸ هفته سزارین میکنن زود دنیا اووردن نیست 

نه بابا میخوای بچه تو ناقص کنی؟ مگه مجبور باشن که ۳۷ سزارین کنن هفته های آخر خیلی مهمه

عزیزم دست من نیست تاریخشو زده بود تو ۳۸ هفنتگیم من گفتم امکانش بشه زودتر زایمان کنم چون سرپا راه رفتن سخت شده برام همش سوزش داره واژنم و انگار تو واژنم یه چیز تیز فرو میره ادرارم تیرس و بیشتر اوقات تب میکنم عفونت گفتن به رحم رسیده کافیه یکم فعالیت کنم کلی درد میاد سراغم روز بروزم بدتر میشم 

نه بابا میخوای بچه تو ناقص کنی؟ مگه مجبور باشن که ۳۷ سزارین کنن هفته های آخر خیلی مهمه

بچمم که همش سمت پایین قلمبه میشه تکوناشم اومده سمت پایین

2740