2737
2734
عنوان

منوی مهمونی

267 بازدید | 11 پست

سلام خانما خوبین من دو نفر مهمون دارم دوست شوهرم و خانمش الان نه ... ایشالله بعد فروردین یکم اوضاع بهتر شد 

میخوام سه نوع غذا بزارم نظر خودم فسنجونو قورمه و با قالی پلو و مرغ  و پیش غذا هام سوپ جو و گراتن اسپاگتی و دسرم فقط ژله خیلی دو به شکم که این غذا ها مهمون پسنده مجلسیه یا نه پیشنهادی دارین بدین ممنون میشم چون اولین بارشونه میان خونه یکم معذبم 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪

چه خبره؟ 

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی اصرافه و اینهمه غذارو سر و سامون دادن رو کیفیت تاثیر میذاره قطعا میتونی ی مرغ و قورمه بذاری ...

اخه پا گشایی گفتم خورشتارو یه روز جلو تر درست کنم 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
2731
باشه بازم اصرافه

فقط سه نوع غذاس 

از هر کدوم دو بشقاب 

اسی عزیزم الان حالت خوبه؟تو یه تاپیک دیگه ناراحت بودی رفتم تاپیکای قبلت رو خوندم خیلی برات ناراحت شد ...

بد نیستم عزیزمممم میسازم .... 

گفتم که به عنوان هم خونه باهاش سر میکنم 

2740

بنظر من چون تعدادشون کمه تنوع غذایی هم کم باشه بهتره من یه بار مهمون داشتم دومدل خورشت با اکبر جوجه و بادمجون شکم پر درست کردم با اینکه تعداد مهمونا زیاد بود کلی غذا اضاف اومد بعد مزه غذا مشخص نمیشه چون آدم میخاد از همه بخور معلوم نمیشه کدوم خوشمزه‌ای کدوم نیس

زیاده به نظرم ۲ جور خورشت هم کافیه

با اجازه استارتر سوال داشتم

خانوما من اواسط اردیبهشت زایمان میکنم میخواستم مراسم شب هفت بگیرم تو تالار که با این اوضاع نمیشه حالا مادر شوهرم که طبقه پایینمون هستن گفتن تو خونه یه مراسم خودمونی میگیریم این مراسم خودمونی هم تو خونه خطرناکه؟ یعنی بچه م یه مراسم شب هفت و اسم گذاشتن تو خونه هم نداشته باشه؟😞

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙