2737
2734
عنوان

طلاق

94 بازدید | 6 پست

سلام من از رشتم من ده سال زندگی خ سختی داشتم همسرم مهندس بود بیرون یه فرشته ولی خونه همش منو میزد بدم میزد حالا زدن ب کنار اصلا متعهد به زندگی زناشویی نبود یه مرد هوس باز ک هیچی حالیش نبود همش با دیگران بود با وجود اینکه من میدونستم ولی با پرویی تمام به کارش ادامه میداد خ برا زندگیم تلاش کردم انقدر ظاهر خوبی داشت ک حتی خانوادم هم باور نمیکرد شایدم باور میکرد ولی ابرو براشون خ مهم بود .منم از ترس ابرو و خانوادم همش صبر کردم تا اینکه واقعا دیگه نمی تونستم تحمل کنم جلوی من تلفن میزد قرار میزاشت انگار ک من اصلا تو خونه ادم نبودم .یه بار خواستم خودکشی کنم ولی جرعت نکردم تا اینکه دوستم ک البته خودش هم جدا شده بود چون شوهرش شیشه ای بود منو با اقای شریف پور وکیل تو رشت اشنا کرد وقتی باهاش حرف زدم خ ارامش گرفتم گفت کمکم میکنه تو حق الوکاله خدایی باهام خ راه اومد .شوهرم اول حاضر ب طلاق نبود چون نمیخواس یه قرون مهر نده .حتی خواست وکیلم رو بخره ولی این وکیل تن ب این کار نداد حتی همه چی رو بهم میگفت  .ولی وقتی اوضاع در دفاع دادگاه و رای خوب پیش رفت و حکم به نفعم بود  بخشی از مهرم رو داد و حاضر به طلاق شد و من با اون  پولی ک از مقدارمهرم  گرفتم خونه گرفتم تونستم برم سرکار .الان شکر خدا خ ارامش دارم و واقعا مدیون  این وکیلم.شمارش رو هنوز دارم دفترش سبزه میدون رشته شمارشم 09113443129 هست.امیدوارم هیچ زنی اینجور به خاطر ابرو و خانوادش اذیت نشه

تعداد رای : 1
نظرسنجی
۱۰
0
0%
۲۰
1
100%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
😐 آقای شریف پور از رشت  از شما بعید بود بیای نی نی سایت شما که وکیلی چرا؟!

عمو دیگه عمه شد!!

هر چی که داشت کنده شد !!😂😂😂😁

خانوم شریف پور رو میفرمایید😁

نظرمو قبول نداری کلا ریپ نزن