2733
2739
عنوان

بچه ها توروخدا بیاین

281 بازدید | 25 پست

ماه هشت بارداریم دارم دیوونه میشم الان یه عالمه جیییییغ و داد و بیراه به دخترم که ۷ سالشه کردم دیگه طاقتم تمام شده پریروزم دوباره حسابی دعواش کردم. حس می کنم دیگه نمیتونم ادامه بدم بریدم با کوچکترین کار میپرم به این و اون دوماهه تو خونه اییم دیواانه شدم ، استرس سونو و آز و دکترم تو این هفته به یه کنار. ایترس زایمان و بیمارستان به یک کنار دارم رواااانی میشم چیکار کنم ابن همه جیغ داد رو بچم اثر داره آره؟

رو دوتاشون اثر داره گناه داره طفلی 

کتاب بخون تا دنیا زیر پات باشه💜به هم احترام بزاریمتا دنیا جای قشنگ تری بشه 🧡 کلی آرزوی رنگیه آروم دارم که باید بهشون برسم واسم دعا کن 💚

چه استرسی بار اولت که نیس عزیزم به اعصابت مسلط باش

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

توبارداری هورمونابهم میریزن براهمینه.دخترت گناه داره چیکارش داری سعی کن ب خودت مسلط باشی مگ اون بچه نیس؟بچه۷ساله چ میفهمه اخه

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘
توبارداری هورمونابهم میریزن براهمینه.دخترت گناه داره چیکارش داری سعی کن ب خودت مسلط باشی مگ اون بچه ...

آره اونم گناه داره اما لج میکنه منم زود از کوره در میرم و بعدش میشینم گریه می کنم

اما بار اولمه تو چنین شرایطی میخوام زایمان کنم با این اوضاع 

این همه آدم تو این شرایط دارن زایمان میکنن اتفاقی افتاده؟ من خودم اردیبهشت قراره زایمان کنم

فقط شما نیستید که هر روز چند صد تا بچه به دنیا میاد

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2738
این همه آدم تو این شرایط دارن زایمان میکنن اتفاقی افتاده؟ من خودم اردیبهشت قراره زایمان کنم فقط شما ...

ان شالله بسلامتی بارتو زمین بزاری. آره منم اردیبهشت زایمان دارم

اما بار اولمه تو چنین شرایطی میخوام زایمان کنم با این اوضاع 

خدا بزرگه شاید تااونوقت اوضاع بهتر شد هممون تو شرایط بحرانی هستیم جهاز من اینور اونور پخش شده چون عروسیمـ به تعویق افتاد. هرکس تحت فشاره بچه هفت سالت مگه کرونا اورده

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
ان شالله بسلامتی بارتو زمین بزاری. آره منم اردیبهشت زایمان دارم

مرسی عزیزم شما هم همچنین

استرس نداشته باشید و عصبی نشید همه چی به خیر و خوشی تموم میشه انشاالله🤲❤

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
خدا بزرگه شاید تااونوقت اوضاع بهتر شد هممون تو شرایط بحرانی هستیم جهاز من اینور اونور پخش شده چون عر ...

ان شالله هرچه زودتر سرو سامون بگیری. منظور جمله آخرتو نفهمیدم. بچه ۷ ساله چی؟

استاتر شما باز ی تجربه زایمان داری 

فقط سختی شرایط موجود بده 

منم. هفته آینده زایمان دارم و استرس هم وجودمو گرفته 

بی تجربگی ی طرف شرایط موجو هم ی طرف 

سعی کن آروم باشی 

کاری هست ک شده 

فقط برای من و شما هم نیست 

همه تو همین شرایط هستن 

خدایا مواظب دخترم باش؛ از الان تا همیشه 

سعی کن خودتو کنترل کنی، بچه ۷ سالت افسردگی میگیره ها، اون همینجوریش گوشه گیر و پرخاشگر میشه بعد بچه دوم، با این رفتارا میتونه خیلی شرایطش بدتر شه، خصوصا که دخترم هست

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤
استاتر شما باز ی تجربه زایمان داری  فقط سختی شرایط موجود بده  منم. هفته آینده زایمان دار ...

بله می دونم یعنی میگم استرس شرایط باعث شده فشارو روی دختر و همسرم پیاده کنم. خیلی خیلی پشیمونم و عذاب وجدان دارم

2706