2733
2739
عنوان

لطفا بیاین کمک . در مورد سرخک

131 بازدید | 15 پست

بچه ها بابام دو سه روز تب داشت .‌حالشم خوب نیود . امروز دکتر بردیم براش.‌تشخیص سرخک داد. خطر ناکه؟؟

راهنمایی خاصی بلدین؟

بابام ۷۳ سالشه و بیماری خاصی نداره خوشبختانه

با خدا هستم عاشقترینم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خوب میشه مراقبت میخواد و اینکه تا ۶ روز بعد از ظهور بثورات پوستی باید قرنطینه باشه و نهایت رعایت رو بکنید چون تو این مدت ناقل هست و میتونه به بقیه انتقال بده،لباس های نرم بپوشه نخارونه چون پوستو زخم میکنه و برای رفع خارش به حالت فشاری دستشو بزاره برداره و اصلا مالش نده،مهمتر همه کسی که بارداره یا نقص سیستم ایمنی داره(مثل سرطان،بیماری پوستی،سوختگی،ایدز)به هیچ عنوان نباید نزدیکشون بشه چون خیلی خطرناکه برای اونایی که نقص سیستم ایمنی دارن

انتقال سرخک از راه تنفسی هستش

برای کنترل تب باید ببینید دکتر براش چی نوشته معمولا استامینوفن مینویسن که باید استفاده کنه تا تبش کنترل بشه برای سرخک درمان خاصی نیست با مراقبت خوب میشه ولی مواظب تبش باید باشید که بالا نره و تب ۳۹ به بالا خیلی خطرناکه ولی با وجود دارو تبش بالا نمیره و کنترل میشه

انتقال سرخک از راه تنفسی هستش برای کنترل تب باید ببینید دکتر براش چی نوشته معمولا استامینوفن مینویس ...

ان شالله 

مرسی جواب دادین 

نگرانشم 

خدا خودش کمکمون کنه

با خدا هستم عاشقترینم....
2706