2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آرد    شیر   شکر

شیر بزار یکم گرم شه    آرد رو یواش یواش بریز   تند تند هم بزن گلوله گلوله نشه   وسطاش شکر اضافه کن  بزار یکم سفت شه  سفتیش بستگی به خودت داره     من برا هرلیوان شیر یه قاشق ارد میزنم

کاربری تازه نیستم  قبلی بخاطر بحث سیاسی ترکید😐
2728
آرد    شیر   شکر شیر بزار یکم گرم شه    آرد رو یواش یواش بریز   تند ت ...

قبل ازاینکه بزاره روشعله باید شیرو اردرو هم بزنه وگرنه گلوله میشه

پشت‌من‌جزسایه‌سیاه‌خودم‌هیچکس‌نبود!

دوقاشق آردبرنج روبانصف لیوان شیر  ونصف لیوان آب ویه قاشق م کره بزار رواجاق باحرارت ملایم هم بزن تابپزه

جذابیت ظاهری تنها 50درصدچیزی است که شما دارید،50درصدبقیه،چیزی است که دیگران گمان می کنند شما دارید》(سوفیا لورن) خانما لطفا کتاب زنان زیرک روبخونیدمخصوصا دختران مجرد😊                     😍لطفا انسان باشید😍  ......خدایا به خاطر داده هات شکر .....فقط اونا روازم نگیر لطفا......
2738
قبل ازاینکه بزاره روشعله باید شیرو اردرو هم بزنه وگرنه گلوله میشه

من همیشه شیر رو گرم میکنم بعد آرد میریزم  هیچوقت گلوله نشده  از ۱۰ سالگیم هم درست میکنم  چون عااااشقشم😍

کاربری تازه نیستم  قبلی بخاطر بحث سیاسی ترکید😐
من همیشه شیر رو گرم میکنم بعد آرد میریزم  هیچوقت گلوله نشده  از ۱۰ سالگیم هم درست میکنم&nb ...

نمیدونم ولی من یباراینطوری درست کردم گلوله شد❤

پشت‌من‌جزسایه‌سیاه‌خودم‌هیچکس‌نبود!
بدون ارد ..با نشاسته میخوام

هیچ فرقق نمیکنه همون دستوره

جذابیت ظاهری تنها 50درصدچیزی است که شما دارید،50درصدبقیه،چیزی است که دیگران گمان می کنند شما دارید》(سوفیا لورن) خانما لطفا کتاب زنان زیرک روبخونیدمخصوصا دختران مجرد😊                     😍لطفا انسان باشید😍  ......خدایا به خاطر داده هات شکر .....فقط اونا روازم نگیر لطفا......
2706