2737
2739
عنوان

به کی حسودیتون میشه و چرا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2753 بازدید | 94 پست

ب اونایی ک ماه اول اقدام حامله میشن☹️

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

به نهال توی عشق ممنوع 😕

خیلی دوست داشتم عدنان پدرم بود نه بخاطر ثروتش چون خیلی با دخترش صمیمی بود البته سریال‌بود

مردم گناه را نمی بینند ، مگر آنکه زنی مرتکب آن شود.....!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

به جاریم فقط بخاطر اینکع بعد من اومد حامله شد پسر.منم چهار ساله چشم به دهن دکتراس 

خدایا به بزرگی خودت قسم میدم یه نی نی سالم بهمون بده چهارسال داره میشه اخه قربونت برم خدا تو که میبینی چی میکشم جزتو یاوری ندارم 😭😭😭😭تو مرز دیوونگیم نجاتم بده خدددداااااااااااااااا 😢😢😢😢

ب خواهر شوهرم شوهرش درامد انچنانی نداره از بس باباش بهش میده همیشه خودش وبچش بهترین چیزا رو دارند بعد من شوهرم همیشه سرکار ولی هیچ وقت نتونستم همه چی داشته باشم 

2728
دختر داییم. وضع مالیشون متوسطه ازما خیلی پایینترن. یه اقای پلیس تهرانی که شغل دوم خانوادگیشون تجار ...

معموللً دخترهای خوشگل و خوش قد وبالا  تو این سن ازدواج های اینطوری دارن

کاربری برای دونفر می باشد😌

به کسایی که تاازدواج میکنن   با اینکه سنشون بالاست زود  بچه دار میشن 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2740
من به مادرشوهرم میدونم کارم زشته ولی وقتی شوهرم زیادی بهش محبت میکنه حسودیم میشه چون اصلا بهم محبت ...

منم تقريبا مثل تو. وقتي مادر شوهرم مريض ميشه شوهرم مثل پروانه دورش ميچرخه و همش نگرانشه حسوديم ميشه چون وقتي من مريضم اصلا اونجور نيس😏 البته مادرش ناراحتي قلبي داره

من همه اميدم خداست
اونایی که میگن هیچکس یعنی خودشونو برای پیشرفت حتی یک ثانیه هم با کسی مقایسه نکردن. واقعا باورم نمیشه ...

خیلیا هستن که از من زیباترن، پولدارترن، از زندگیشون بیشتر لذت میبرن و ... . من اینا رو میبینم و گاهی مققایسه هم میکنم اما حس حسادت ندارم. خودم رو آزار نمیدم که باعث ناراحتیم بشه

فوقش با یه خوش بحال فلانی رد میشم، نشده حتی نیم ساعت درگیر این افکار بمونم. تمرکزم رو زندگی خودمه چون به هر حال دست بالای دست بسیاره

معموللً دخترهای خوشگل و خوش قد وبالا  تو این سن ازدواج های اینطوری دارن

خوشگل تیست معمولیه.ولی ازه قدش ۱۸۰ دختر داییم.قبلا میخندیدن میگفتن مانتو قد بلندا برا این مثل تونیکه.شوهرشم ۲متره دقیقا.

اخه ادم انقدر بدشانس.حالا چون منو دختر اون یکی داییم قدامون ۱۵۷ باید انقدر بدبختو توسری خور باشیم؟؟؟خدا که ماهارو زد از بنده خدام باید اینجوری بخوریم؟؟مگه ما ادم نیستیم؟؟؟مام کیس درستو خسابی میخوایم

2706