2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اگه در مورد جزئیات زندگیت سوال پیچت میکنه و میخواد با خودت و خانواده ات بیشتر آشنا بشه قصدش ازدواجه ...

من چی یه ویژگی از همسر آیندم بهم میگی؟///

دوستای مهربونم میشه برای ارامشم و موفق شدنم با دلای پاکتون یه صلوات مهمونم کنین؟😘 اگه خواستین بهم بگین فرستادین منم براتون جبران کنم 🥰
عزیزم بنظرت خانواده شوهرم باهام خوب میشن یانه 

حسم میگه با اومدن بچه بله بیشتر بهتون احترام میذارن. نمیدونم چرا همش حس میکنم بچتون پسر میشه 😄

توی خاطرات بجز تو برگ یاد همه پژمرد... آخرین لحظه بودن زیر بار غم تو مُرد... چقدر امشب تو سکوتم... کوچه باز عطر تو داره... بوی یاس و شب و خونه تو رو یاد من میاره... یاد تو لالایی میشه واژه ها مثل ستاره... ولی تو نیستی و شعرم آسمونش ماه نداره... از اشک یاس کوچه ها تا چشم کور از گریه ها... با یاد تو زنده ام
من چی یه ویژگی از همسر آیندم بهم میگی؟///

شاید صبور و دست و دلباز

هست؟؟

توی خاطرات بجز تو برگ یاد همه پژمرد... آخرین لحظه بودن زیر بار غم تو مُرد... چقدر امشب تو سکوتم... کوچه باز عطر تو داره... بوی یاس و شب و خونه تو رو یاد من میاره... یاد تو لالایی میشه واژه ها مثل ستاره... ولی تو نیستی و شعرم آسمونش ماه نداره... از اشک یاس کوچه ها تا چشم کور از گریه ها... با یاد تو زنده ام
شاید صبور و دست و دلباز هست؟؟

نمیدونم حالا اگه اومد بهت میگم   

دوستای مهربونم میشه برای ارامشم و موفق شدنم با دلای پاکتون یه صلوات مهمونم کنین؟😘 اگه خواستین بهم بگین فرستادین منم براتون جبران کنم 🥰
خداکنه شوهرم عاشق پسره البته انشالله سالم باشه    

ان شاالله... امیدوارم به زودی تیکر بارداریتونو ببینم 😍