2737
2734

من تازه وارد ماه ٦ باردارى شدم 

و قبل تعطيلات دندونم درد گرفت كه دكتر گفت دندون عقلته پوسيده شده ولى عفونت كه وارد خون بشه نداره 

تا بعد بايد بكشيش خلاصه الان همش نگرانم نكنه عفونت داشته وارد خونم شده باشه علائمى هم ندارم جزء يه شب كه خيلى درد داشتم بعدش فقط گاهى دندونم يه كوچولو درد ميكرد فقط همين 

خواستم ببينم عاائم عفونت چى هستش؟؟واينكه بى حسى دندان برا كشيدن دندان برا بچه ضرر نداره؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دندون عقل کشیدنش خیلی بده و بعدش کلی قرص چرک خشک کن و اینا باید بخوری تو بارداری امکانش نیست هرشب با اب نمک بشور و دیفن قرقره کن خوب بشه تا بعد زایمان

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
2728
دکتر ب من گفت ماه های آخر میشه کشید

🙄😲 ماه اخر !؟!؟ 

واییی من هر دکتری میرم فقط تو سه ماه دوم میتونی اونم کشیدن توصیه نمیکنن بیشتر عصب کشی 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍

ببین به دکترت بگو برای دندونت چرک خشک کن میده بخور 

نکش ولی من عصب کشی کردم تو سه ماه دوم ولی پر نکردم اونم بدون عکس یجا پیدا کردم بدون عکس عصب کشی کرد ولی من افت قند داشتم استرسم گرفتم از حال رفتم 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
🙄😲 ماه اخر !؟!؟  واییی من هر دکتری میرم فقط تو سه ماه دوم میتونی اونم کشیدن توصیه نمیکنن بیش ...

آره مامایی ک کلاس های بارداری رو برگزار می‌کرد گفت

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
2740
آره مامایی ک کلاس های بارداری رو برگزار می‌کرد گفت

😥 وای یوقت نری اصلا تو نت نوشته که سه ماه دوم باید برید سه ماه سوم اصلا خوب نیست من چهارتا دندون پزشک رفتم و دکتر خودم گفت فقط یه ماه دوم حتی یکی از دندون پزشکا گفت درست کن دندونتو سری بری سه ماه سوم باید فقط درد بکشی نمیتونی درست کنی