2733
2734

پسرم سه سالو سه ماهشه .خیلی کم حرف میزنه فقط در حد مامان وبابا وبیا ورفت .هوشش خوبه شنواییش خوبه .جملات دستوری رو متوجه میشه.بقیه کاراش مثل راه رفتن وچاردست وپاهم دیر بود .گفتار درمان تو شهرمون نداریم .حتی جیش هم نمیتونه بگه وقتی جیش داره شلوارشو میگیره اگه متوجه نشم و نبرمش دستشویی به شلوارش جیش میکنه خیلی نگرانم .اطرافیان هم کوخ میریزن.شوهرم دیشب با خودش فک میکرد و بعض کرده بود به خاطرش.هرچی هم کلمات رو براش تکرارمیکنم میفهمه ولی تکرارشون نمیکنه .کمکم کنید 😣😣😥😥😥😥😥😥😥😥😥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قصه و شعر زیاد بخون واسش

کارتون میذاری بهش بگو فلانی چی گفت؟

به هیچ عنوان استرس بهش ندید که بدتر میشه

از نظر تغذیه هم تا میتونی گرمی بهش بده مثل مغزیحات

بستنی و لبنیات و کلا سردی اصلا نده فعلا

غرق در نیل چه اندیشه کند باران را...

نگران نباش

دخترعمو منم اینجور بود تا سه سال و نیم حرف نمیزد

براش تخم کفتر خریدیم ‌هر روز میخورد

الان ۱۴ سالشه ماشالا

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی
2738
چی میگه پسرشما؟

عین پسر شما فقط ماما بابا، بیا، پاشو، جیششرو هم نمیگه از رو حرکاتش میفهمونه ولی متوجه هست ما چی میگیم،ما هم حرف میزنیم تکرار نمیکنه فوری هم یاد میگیره همه چیو ولی حرف نمیزنه 

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
بخدا نفهمیدم اخرش...ارث, تنهایی, حرف نزدن ما, استرس دادن ما, محبت نکردن, ما, سختگیر بودن ما,

منم فک میکنم شوهرم دیر حرف زده  ارثی باشه .خواهرشوهرم هم همین مشکلو بابچهاش داشته

2706