2737
2734

من قدم 164 هس

نسبت به جایی که زندگی میکنم جز قد کوتاه ها نیستم

شیراز

به نظرتون کجایی ها قد بلندن

مثلا اینجا خانم ها تو همین رنج قد هستن

اقایونم میانگین قدشون 175 تا 180 هس

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ربطی ب محل زندگی نداره من فامیل های مادرم همه قدبلندن پدریم همه کوتاه

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....
2731

نه اینجا خانوم ها 170 به بالا و نامزد/شوهرشون 180 به بالا

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2738

نمیشه گفت واقعا. مثلا دختر خاله های من خواهرن. یکیشون قدش۱۷۵ . یکی ۱۶۰.  

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ولی به نظرم کردها بینشون قدبلند زیاد هست

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

جنوبیا بخاطر اب و هوا قد بلندتر هستن 

شمالیا هم بخاطر شرجی بودن اب و هواشون تپلی و تو دل برو هستن😄

ولی عامل وراثت و ژنتیک هم بی تاثیر نیس

من شمالی قد بلند هم دیدم 

جنوبی قد کوتاه هم دیدم

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 

غربیا قد بلندن😁😁مخصوصا دهه هشتادیا رو میبینم همه ۱۷۰به بالا

2706