2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باهاش میشه چادر دوخت واسه مراسمای زنانه ومجلسی مثلا واسه عروسی که با خودت ببری وقتی دوماد اومد یه چن دقیقه سرت کنی...

یا هم کادو واسه عروس که چادر کنه واسه خودش...

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍
2738

شومیز خوبه

اول از همه برا حاجت دخترم دعا کنین عزیزان   یه بار معلممون گفت بنویس قسطنتنیه منم نوشتم قغسثصتطنتطنیهححاااالم از این بهتر نمیشه حالاکه نیستی😛😛 دیگه قسمت هرچی باشه به تو مربوط نیس    وای چقده مستم من🌷 خاک تو سر دو تا دوست پسرای قبلیم    
اخه جنسش عين حريره ليز و سره  بدن نما هم هست

اره متوجه شدم ولی میدونی گل هاش درشته واسه همین ازش شومیز جالب نمیشه ولی میتونی همون چادر بدوزیش واسه مراسمایی که قراره چند دقیقه فقط سرت کنی مثلا عروسی های جدا که دوماد فقط چند دقیقه میاد ومیره...

میتونی زیرش استر بدوزی و شومیزش هم بکنی ولی گل هاش درشته زیاد جالب نمیشه...

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍
اهان مرسي 

خواهش میکنم...

ببخشید میشه تو پی ویتون ی سوال بپرسم؟؟

2706