2733
2734

سلام

پیشنهاد خوب دارم برا الان که توخونه ایدوبیکار دوس داشتم یه کمکی کرده باشم بهتون که بتونید پول دربیارید.خودم مدتیه تواین شغلم اینترنتیه.برای اطمینان ادرسو استعلام وکلی چیز دیگه برای اطمینانتون داره که فکرنکنیدمثل بعضی ازاین شغلاسرکاریه.

منکه راضی بودم تاالان

این اگهیشه

استخدام غیر حضوری در مشاغل اینترنتی بدون اختصاص زمانی خاص ،بدون محدودیت سنی وپر درآمد😍

برای کارهای زیر استخدام انجام می شود

ادمین تلگرام

فروشنده اینترنتی با حقوق ثابت

تبلیغ کننده با گوشی

جهت همکاری در تلگرام پیام بدهیدzaynab7878

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه حوصله خوندن رمان طولانی رو داری کلیدر رو بخون چند جلده سرگرمت میکنه

برود هر که دلش خواست شکایت بکند،شهر باید به تپل بودنم عادت بکند😻لطفا کتاب خوب بهم معرفی کنید😻
2731

من که وقت نشستن ندارم دو تا بچه دارم شوهرمم اضافه شده شدن سه تا البته کمک میکنه ولی پخت و پز و لباس شستن و جمع و جور و درسای پسرم با خودمه.اون نهایت با بچه ها بازی کنه.خریدای خونه رو انجام بده.وای میخوام جیغ بزنم.کاش میشد پسرمو چند روز بفرستم خونه مامانم از بس میگه حوصلم سر رفت کلافم کرده‌.

2738
من که وقت نشستن ندارم دو تا بچه دارم شوهرمم اضافه شده شدن سه تا البته کمک میکنه ولی پخت و پز و لباس ...

منم‌مث شمام

شوهرمم داره خونمونو میسازه ۲تاکوچه بالاتر

هی میگه امیرو بده ببرم

جرئت نمیکنم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
سلام پیشنهاد خوب دارم برا الان که توخونه ایدوبیکار دوس داشتم یه کمکی کرده باشم بهتون که بتونید پول ...

محصولاتشون چیه برافروش

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد