2737
2734
عنوان

به هدفي كه داشتين رسيدين

128 بازدید | 23 پست

ممكنه هرنوع هدفي باشه درسي شغلي و...

رسيدين بهش؟؟

در قفس هرچه دلت خواست بمان، حرفي نيست                    جرم اين پیله که پروانه نشد، پاي خودت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیر معصفانه

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘
2740

اوم اره به هر هدفی که میخواست رسیدم به لطف خدا و  گوش شیطون کر و در حال حاضر نه هدفی دارم و نه ارزویی فقط ارزو میکنم ارزوی کل دنیا براورده شه 

من واین بوم نقاشی....🎨♥️

نه شوهر اروم و خونگرم دوست داشتم بی ادب و بداخلاق و زور گو گیرم اومد 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
اوم اره به هر هدفی که میخواست رسیدم به لطف خدا و  گوش شیطون کر و در حال حاضر نه هدفی دارم و نه ...

منم خيلي بي هدف شدم اين روزا نميدونم به يكي که گفتم گفت بحران دهه بیستیه خیلی داغونم بی هدف سست عنصر

در قفس هرچه دلت خواست بمان، حرفي نيست                    جرم اين پیله که پروانه نشد، پاي خودت
ب هدف تحصیلی رسیدم ب هدف عشقی هنوز نرسیدم 😁😁😁

منم عشقم نمیدونم کجاس 😂 ندارمش هنو

2706