2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من الانم اینجورم خیلی اذیت میشم همش خواب میبینم پسر داییم ازم خواستگاری میکنه یا همو دوست داریم 

ولی تو واقعیت من اصلا بهش فکر نمیکنم 

تعبیر این خوابا چیه

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

فک کردم میخای بگی هرشب رابطه دارن😂اومدم بگم چیه مگه خو😂

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
2738

مهم نیست روحش یکم از واقعیت عقب افتاده 😹😹

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
نمیدومم ایا از زندگیت راضی هستی دوستم راضی نیست

آره راضیم 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

من عروسیم ۱۸ اسفند بود بخاطر کرونا کنسل شد تو بهمن ماه که داشتیم برنامه ریزی میکردیم همش خواب می دیدم صبح خواب موندم آرایشگاه نرفتم . یا می دیدم یه اتفاقی میفته نمیشه جشنو برگزار کرد آخر سرم کرونا اومد کنسل شد.

فک کردم میخای بگی هرشب رابطه دارن😂اومدم بگم چیه مگه خو😂

نه خواب میبینه دنبال ادمهای دیگست یا داره برای اشنایی با خواستگاری صحبت میکنه همش خواب خواستگاری واشنایی

سلام

پیشنهاد خوب دارم برا الان که توخونه ایدوبیکار دوس داشتم یه کمکی کرده باشم بهتون که بتونید پول دربیارید.خودم مدتیه تواین شغلم اینترنتیه.برای اطمینان ادرسو استعلام وکلی چیز دیگه برای اطمینانتون داره که فکرنکنیدمثل بعضی ازاین شغلاسرکاریه.

منکه راضی بودم تاالان

این اگهیشه

استخدام غیر حضوری در مشاغل اینترنتی بدون اختصاص زمانی خاص ،بدون محدودیت سنی وپر درآمد😍

برای کارهای زیر استخدام انجام می شود

ادمین تلگرام

فروشنده اینترنتی با حقوق ثابت

تبلیغ کننده با گوشی

جهت همکاری در تلگرام پیام بدهیدzaynab7878

2706