2733
2734
عنوان

کیا بلدن خیار شور درست کنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 22 پست
چکار میکنی ترد بشه من خیار شور نرم متنفرم بعد آب جوشیده میریزی؟ 

گفتم که چند تا دونه نخودبرا تردیش.من با اب معمولی میزارم .اب خنک رو نمک قاطیش میکنم مثل شوری اب دریا میگن.نباید سر زبون میرنی شور باشه

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
تو ظرف پلاستیکی خوبه یا شیشه ای؟

من تو بطری نوشابه میزارم.البته نه مصرف شده از ظروف یه بار مصرفیا میخرم 

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم باید اول خیارا رو بشوری و بزاری خشک بشه بعد از اون با چنگال کوچولو بزنی تو خیار که چند تا سوراخ بشه مرحله بعد هم خیارا رو میزاری توی شیشه و  دو سومش رو آب جوشیده سرد شده میریزی و بقیه ش هم سرکه سفید نمک و سبزی های معطر هم  که شامل ترخون و شوید میشه میریزی و بعد میزاری توی یه دیگ  پر از آب البته باید تا جایی آب بریزی که تقریبا کمی از نصف شیشه بیاد بالا  وقتی دیدی رنگ خیارا عوض شد گاز رو خاموش کن و بعد از چند دقیقه شیشه رو بیرون بیار و بزار خنک بشه ،با  این روش اگه تا ۶ ماه هم خیارشور بمونه کپک نمیزنه، و بعد نوش جان میکنی 🌹🌹 

عزیزم باید اول خیارا رو بشوری و بزاری خشک بشه بعد از اون با چنگال کوچولو بزنی تو خیار که چند تا سورا ...

آها پس راز کپک نزدنش جوشیدن تو آبه‌.

ممنون

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2731

من خیارهای یکدست و شستم کامل خشک شد چیدم تو ظرف بزرگ شیشه ای ک لاب لاش 3، 4 حبه سیر 3 تا فلفل قرمز، مقداری شوید(چون ترخون، مرزه فصلش نیست)1 استکان سرکه ریختم،5، 6 قاشق نمک با ا استکان آب کذاشتم جوشید تا نمک حل بشه،وقتی سرد شد به شیشه اضافه کردم،بقیع فضای شیشه و با آب جوشیده سرد پر کردم درشو محکم بستم و چسب زدم ک هوا نکشه،گذاشتن بالکن،يه هفته بعد خوردیم،ترد ترد ،  اگه یخچال جا ثاری بعد باز کردن درش باید بذاری یخچال،اگرم نداری همینجوری کیپ کن بذار بالکن،خواستی برداری حتما با قاشق تمیز بردار دستت ب سرکه نخوره ک کپک نزنه،نوش جان  

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم

یادم رفت بگم خیارا رو قبل چیدن با خلال دندون چندجا شو سوراخ کردم

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم
یادم رفت بگم خیارا رو قبل چیدن با خلال دندون چندجا شو سوراخ کردم

ممنون گلم

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2738