2737
2739
عنوان

ادمهایی که با زرنگ بازی فقط می خوان کم بذارن چی گیرشون می یاد

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 79 پست
مادرشوهر چرا مظهر گدا بازیه

مادرشوهر من خودش میگه از ما نَکَنید!!! 

تفکرش بیماره فک میکنه ما میخایم پول و دارایی ازشون بکنیم! سرخونه نویی یه تیکه سینی برداشت اورد!!! اونم ما تو قرض و بدبختی بودیم

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرشوهر من خودش میگه از ما نَکَنید!!!  تفکرش بیماره فک میکنه ما میخایم پول و دارایی ازشون بکن ...

برای من هیچی نیاورد هیچییییی هنوز شوکه هستم من که به روی خودم نیاوردم 

2731
دل کی خون نیست ؟

خون داریم تا خون😆

حسرت یک وعده مهمونی تو این همه سال که برات بگیره . حسرت یه وعده غذا که بذاره بگه بیاین . حسرت یه ده تومن عیدی به خودت و بچت . حسرت کادوی عروسی . حسرت یه چای و میوه که بذارن جلوت . حسرت یه محبت مادربزرگانه که به بچت بکنه .

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
مادرشوهر من خودش میگه از ما نَکَنید!!!  تفکرش بیماره فک میکنه ما میخایم پول و دارایی ازشون بکن ...

به من می گه من از اول بهتون گفتم قد پولتون خونه بخرید 

خون داریم تا خون😆 حسرت یک وعده مهمونی تو این همه سال که برات بگیره . حسرت یه وعده غذا که بذاره بگه ...

مال ما حسرتاش متفاوته غذا فقط در صورتی درست می کنه که پسر دیگه اشم باشه وگرنه رفتیم ۵ ساعت نشستیم هیچی بهمون نداده ! خونه نویی یه جعبه شکلات نیاورده بعد از اول ازدواج طلبکار خانواده من بودن هنوزم هستن 

2738
خون داریم تا خون😆 حسرت یک وعده مهمونی تو این همه سال که برات بگیره . حسرت یه وعده غذا که بذاره بگه ...

همسرم رسم و روسوما رو تو عقدسعی می کرد اجرا کنه ولی یه بار مادر شوهرم نگفت یه جفت جوارابو از طرف من بگیر براش.

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
برا مام نیاوردن حتی عید هم یه دعوتی ندادن به ما اونوقت شوهر خل من می‌گفت دعوتشون کنیم گفتم جدیدا رسم ...

من بارها دعوت کردم میاد می خوره ایراد می گیره نیش می زنه می ره حرفهایی می زنه که تا سالها تو ذهنم می مونه و درگیرشم 

مال ما حسرتاش متفاوته غذا فقط در صورتی درست می کنه که پسر دیگه اشم باشه وگرنه رفتیم ۵ ساعت نشستیم هی ...

اه مادرشوهر منم طلبکاره میگه بابات داره!! حالا بابای من بازنشسته س بنده خدا

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
خودت نداری؟ خوب هم هست ولی اکثرا عقده گشایی می کنن 

دارم..اصلی رو ندارم ....  ولی از اول خیلی خوب بودن.هم مادر شوهرم هم پدر شوهرم.هم خواهر و برادر شوهرم. خیلی با محبتن.. بگی جون بده،میذارن کف دستشون میدن.. از روز اول هیچی واسه پسرشون کم نداشتن.. 

همسرم رسم و روسوما رو تو عقدسعی می کرد اجرا کنه ولی یه بار مادر شوهرم نگفت یه جفت جوارابو از طرف من ...

اصلا محبت نمی کنن من این قدر هیچی نمی خواستم خودشون عذاب وجدان می گرفتن 

2706