2733
2734
عنوان

آبجیا یه لحظه

164 بازدید | 11 پست

سلام آبجیا امروز دختر داییم که 17سالشه بهم گف دارم میام خونتون کارت دارم گفتم باشه وقتی اومد حالش خیلی بد بود گفتم چیشده؟از جیبش یه کاغذ چسب پیچ درآورد گفت این چیه؟گفتم از کجا آوردیش گفت داشتم کوله پشتیه مدرسمو تمیز میکردم اینو از جیب مخفیش پیداکردم دعا بود.میگه آخه میگم افت شدید درسی کردم و حوصله هیچکسو ندارم و دوس دارم گریه کنم و دوس پسرم ولم کرده و......خلاصه میخواستم بدونم واقعیت داره آیا؟خدایی دختر داییمم اهل چاخان و چرت و پرت گفتن نیستا.

به نسل های بعد بگویید که نسل ما نه سره پیاز بود و نه تهه پیاز،نسل ما خود پیاز بود که هر که مارا دید گریه کرد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من شنیدم یه سریا رو دعا کردن 

مثلن دوستم دونه دونه عموهاش یه بلایی سرشون میومد پشت سر هم بعد مادربزرگش تو روستاشون تو یه اتاق دعا پیدا کرده بود ک اسم پسرارو به ترتیب تو دعا نوشته بودن به همون ترتیبم هرکدوم یه بلایی سرشون میومده مثلا یکی چپ میکرده یکی نمیدونم چی ترکیده بوده تو صورتش بعد ک دعا رو باطل میکنن رفع میشه

ولی مامان من کلا به دعا اعتقادی نداره اصلا

👑والا الان خوشگل زیادشده قدیما دوسه نفربیشتر نبودیم😎😌      به لطف خدا و شهید ابراهیم هادی   من عروس سال 1400 هستم😍👑❤

خدایی؟اگه اینجوره منم برم واسه داداشم بنویسم خواستگارمو قبول کنه دیگه😂

به نسل های بعد بگویید که نسل ما نه سره پیاز بود و نه تهه پیاز،نسل ما خود پیاز بود که هر که مارا دید گریه کرد.
2738

بچه ها میاین تاپیکم😓

حالم خوب نیست 

با اجازه اسی 

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩
متاسفانه هستن همچین کسایی اگ میتونید برید پیش یه ادم مطمئن ک واستون باطل کنه

من از حرصم انداختمش تو دسشویی وقتی حاله خرابه ریحانه رو دیدم

منم میام الان

باشه گلم 😓😓

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩