2737
2739
عنوان

یه بچه ۱ساله و نیمه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 256 بازدید | 25 پست

خانوما بچه ی یک سالو پنج ماهه چند کیلو باشه خوبه؟؟بچم یه ماه پیش ده و دویست بود😔خوبه به نظرتون؟؟

هَرچه دَرفَهم تو آید    🤯🤯🤯🤯         آن بوَد مَفهوم تو...........😏😏😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
[QUOTE=131017370]بازبچه‌من‌‌‌ ازاول‌خیلی‌میخوردولی‌خوب‌‌وزن‌نمگیره‌الان‌سه‌سالشه  پسر من که ا ...

نگران‌نباش‌پسراول‌منم‌خیلی‌بدغذابود‌‌تاچهارسالگی‌عذابم‌دادالان‌که‌نه‌سالشه‌ماشالله‌چهل‌کیلویه‌‌رژیم‌گرفتم‌براش

اگه حرف وزن نداره! پس چه جوری کمر آدم را میشکونه؟ ಥ‿ಥ 

من خودم به شدت درگیر بد غذایی دخترمم ۱۶ ماهشه. روزی ۳بار با هزار دردسر بهش غذا میدم. حتی شیرینی و شکلات بستنی و تنقلات که بچه ها عاشقشن دوست نداره. ی روش ک استفاده میکردم دیگه تکراری شد شمع روشن میکردم براش سرگرم میشد. شما همین کارو بکن شاید جواب داد. 

خدایا تو معجزه زندگےمنے، همیشه دلم به مهربانے دست هایت گواهے مےدهد.من ...همین بودن های همیشگے ات رامےخواهم، همین چشم هاےبیدارت، گوش هاےشنوایت، بخشندگےبے پایانت
من خودم به شدت درگیر بد غذایی دخترمم ۱۶ ماهشه. روزی ۳بار با هزار دردسر بهش غذا میدم. حتی شیرینی و شک ...

خیلی اذیتم میکنه میخوام منفجر شم بسکه دیوونم میکنه 

امتحان میکنم عزیزم ممنون

😒
من هر سه ساعت  ۱۵تا ۲۹قاشق نربا خوری سر پر   به دخترم غذا میدم   ,  سوپ براش درس ...

وزنگیریش خوبه یا ضعیفه 

من از صبح پای گازم همش درحال پخت و پزم اخرشم هیچی لب نمیزنه

😒
2740
وزنگیریش خوبه یا ضعیفه  من از صبح پای گازم همش درحال پخت و پزم اخرشم هیچی لب نمیزنه

نه خداروشکر خوبه  ۱۵ماهگی ۱۱کیلو   ولی منم به راحتی غذا نمیدم بهشا انقد سرگرمش میکنم یه لیوان آب میزارم جلوش آب بازی میکنه   و کارتونی هم میبینه  دیگع تند تند میدمش بخوره   بعدشم کامل باید لباسش بیارم بیرون

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹