2737
2734
عنوان

یه بچه ۱ساله و نیمه ...

256 بازدید | 25 پست

چندتا کتلت بخوره اندازه س نیازش تامین میشه 

چقد غذا و شیر بخوره تو روز 

پسرم بدغذا میترسم کمبود ویتامین بگیره با اینکه مکمل و اهنم میدم 

😒

بچه دختر خاله م هم بد غذاست دکتر گفته بود تا هر جا که میخوره بده نخورد دیگه ولش کن و زیادم اصرار نکن

گشنه باشه میخوره

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
بچه دختر خاله م هم بد غذاست دکتر گفته بود تا هر جا که میخوره بده نخورد دیگه ولش کن و زیادم اصرار نکن ...

خیلی لاغر لب نمیزنه به هیچی قبلا خوب بود وزنش اما بزرگتر شده گولش نمیتونم بزنم بدمش

😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خیلی لاغر لب نمیزنه به هیچی قبلا خوب بود وزنش اما بزرگتر شده گولش نمیتونم بزنم بدمش

با چیزایی که دوس داره سرگرمش کن بعد بهش بده دخترم عاشق پیام بازرگانیه موقع غذا تلویریون روشن میکنم راحت غذاشو میدم

به امید روزای بهتر❤
2738

بچه اونم همینجوریه قبل راه رفتنش تپل مپلی بود بعدش لاغر شد الانم معمولی رو به لاغره 

مگر اینکه‌ سرشو گرم کنی با نقاشی و کارتون و اینا بدی بخوره

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
دندون در نمیاره  یا سرماخورده نیس؟

چند روز تب کرد دیدم قطع نمیشه دکتر خودش مطبش بسته بود بردم بیمارستان مفید دکتر گفت عفونت نداره ببر دو روزه اگه سرفه و اسهال و استفراغ کرد بیارش الان تب نداره ولی خیلی گریه میکنه 

میشه برا سلامتی خانواده ام صلوات بفرستی💕💕💕
با چیزایی که دوس داره سرگرمش کن بعد بهش بده دخترم عاشق پیام بازرگانیه موقع غذا تلویریون روشن میکنم ر ...

قبلا حواسشو پرت میکردم یا تو بغل یا تو حموم یا ظرفشویی اب بازی میکرد میدادم گاهیم با سرنگ غذا میدادم ۲ماهه دیگه نمیتونم بدم  ۲کیلو لاغر شده سبک شده

😒

من هر سه ساعت  ۱۵تا ۲۹قاشق نربا خوری سر پر   به دخترم غذا میدم   ,  سوپ براش درست میکنم  همچی میریزم داخلش که مقوی بشه  غذا خودمونم میدم بهش اگه برنج و آب گوشت باشه

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   
2706